FAMILIEBERICHTEN 13 Corrie van der Werf-van Jfaaften Corrie van der ty/erf-van JLaaften Lieve tante Corrie - Sien - COLOFON Familieberichten OVERIGE BERICHTEN Wat aCtijcf 6Rjft... is de Ciefde voor etfiaar "Krakende wagens lopen het langst" Paulina de Koeijer - Sol Terneuzen Oost-Souburg 29 juli 1922 25 februari 2019 weduwe van Jaap de Koeijer 13 juni 1996 Gretha en Wim de Nooijer - de Koeijer t De crematie zal in stilte plaatsvinden. Correspondentieadres Amnestylaan 33, 4336 LA Middelburg Haar wereld was wat kleiner maar zeker zo intens Haar wereld was wat anders de wereld van een prachtig mens Clasina Johanna van Hoeve - Breure Peter en Bianca Stefan Annemiek en Jeroen Inge Koen Als het ontkiemen in de aarde en het groeien tot een pracht geheel Najaren van zwoegen en ploegen is het laten gaan het laatste ritueel Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. Levinus van Espen - Levien - weduwnaar van Ali van Espen-Dieleman 19 juli 1930 25 februari 2019 AxelRiko en Isabella EistRinus en Judith Kaylen Correspondentieadres: Te Waterstraat 1 4571 AM Axel Donderdag 28 februari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in de aula op begraafplaats 'Westerzicht', Westsingel 3a te Axel. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 1 maart om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Na de dienst kunt u de familie condoleren. Onze dank gaat uit naar 'ZorgSaam thuiszorg Axel' en de medewerkers van 'De Redoute' voor alle goede zorgen en aandacht. Bestuur en leden van de "Vrouwen van NU", afd.Westkapelle, betreuren het verlies van hun lid Mar Brasser - van Hoften pzc.nl/tamilieberichten 'DE BEVELANDEN' JohcM/Hoekmcw/ woensdag 27 februari 2019 PM Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringt, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vrouw en onze moeder Sint Maartensdijk, 12 maart 1935 Middelburg, 23 februari 2019 Cor van der Werf Lena Kees en Anne Abeelseweg 19 4335 JW Middelburg Overeenkomstig de wens van Corrie zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd, maar vol mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus en schoonzus echtgenote van Cor van de Werf Anna Poot-van Haaften -in herinnering- Johannes Poot en Heidi Kees van Haaften -in herinnering Maatje van Haaften-van der Gouwe -in herinnering- Gerard van Haaften -in herinnering- Hannyvan Haaften-Bemmel -in herinnering Piet van Haaften -in herinnering Jan en Nellie van Haaften-van Ast Wim van Haaften -in herinnering- Nellievan Haaften-Tichem Nellie van derWerf-van Haaften Hans van der Werf -in herinnering Lies en Marije van Haaften-Hectors Middelburg, 23 februari Achter tranen van ons verdriet schuilt de glimlach van de mooie herinneringen aan onze geweldige Heieen en Carla Corno en Desiree Trots op haar positiviteit en kracht, hebben wij met heel veel pijn in ons hart toch nog plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Weduwe van Ad van Hoeve in de leeftijd van 84 jaar. Heieen en Charles Wondergem-van Hoeve Jolanda en Kees Timmerman-van Hoeve 25 februari 2019 Correspondentieadres: Langeweg 28,4431CG 's-Gravenpolder De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 1 maart om 11.00 uur in de Maartenskerk, Bosseweide 1 te 's-Gravenpolder. Aansluitend brengen we Sien in familiekring naar haar laatste rustplaats. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in 'Van der Valk Hotel Goes', Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens ElLfl op mensenlinq.nl geplaatst. VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Eigen rouwcentrum met aula en koffiekamer Geldeloozepad 20, Goes I (0113)311 444 uitvaartzorgcentrum.nl Uitvaartverzorging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45