Cornelis Proos Cornelis Marinus Proos FAMILIEBERICHTEN 13 COLOFON Familieberichten OVERLEDEN Willemina Cornelia van der Peijl-Toorenman Johanna Katrina Maria Bosselaar-de Pan Ina de persgroep. familieberichtenQ Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurvrouw Mariolijn Brasser We wensen de familie sterkte toe. Herma Verhage Michiel en Maggy van Vaardegem Wilko, Bashonti en Jamal Dekker Cobie van Rooijen Els Willeboordse Rinus en Nel van Belzen Jan en Ineke Maljaars Maarten en Annie Pouwelse ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een mooi en lang leven is overleden Pieternella Jacoba van Houte Nelly Breskens, 's-Heer Arendskerke, 14 december 1932 23 februari 2019 Goes: Rina 't Hart - in liefdevolle herinnering Kopenhagen: Caryn 't Hart Allard de Wijkerslooth Rosa Axel: Koos en Bram de Pooter - van Houte Achterneven en achternichten Correspondentieadres: Alexandra Markusse Uitvaartverzorging bv t.a.v. Caryn 't Hart Postbus 2283,4460 MG Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 1 maart van 11.00 tot 11.10 uur in het Geerteshuis, Jachthuisstraat 13 te Kloetinge. Aansluitend is de afscheidsbijeenkomst om 11.15 uur, waarna we Nelly begraven op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde zuster, schoonzuster en onze tante. Neeltje Koopman Echtgenote van Kees de Broékert Terneuzen: H. Koopman A. Koopman - de Braai Kinderen kleinkinderen Onze gedachten en medeleven zijn bij Kees, de kinderen en kleinkinderen. - Wil - Van ons is heengegaan onze zorgzame broer, zwager en oom uit aller naam Fam. Proos Zorgen voor was zijn leven. Verdrietig maar dankbaar dat hij zolang mijn vader en onze opa is geweest, geven wij kennis van het overlijden van Cor Wolphaartsdijk, 21-11-1927 Goes, 23-02-2019 Vele goede herinneringen zullen wij aan hem bewaren. Coby van Belzen-Proos Jos van Belzen (in herinnering Corné Merijn TKx Terwindtstraat 22 4333 CE Middelburg De crematieplechtigheid zal gehouden worden op zaterdag 2 maart om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. pzc.nl/familieberichten familieberichtenpagina, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. dinsdag 26 februari 2019 - in liefdevolle herinnering Ria en Anton Toon en Wytske Els en Rob Enige en algemene kennisgeving. Na een goed leven en een korte strijd hebben wij afscheid genomen van mijn moeder, schoonmoeder en onze trotse oma Sinds 1984 weduwe van Jan van der Peijl 18 juli 1937 t 23 februari 2019 Govert en Karin Daphne Tim en Silvana Correspondentieadres: Fam. van der Peijl Waterlelie 7, 4533 RA Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uit genodigd, wordt gehouden op vrijdag 1 maart om 14.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de naaste familie persoonlijk condoleren en bent u welkom in de koffiekamer voor een informeel samenzijn. Met liefde en verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder en oma weduwe van Cornelis Bosselaar sinds 14 maart 2015 Kloetinge, 1 oktober 1938 t Goes, 24 februari 2019 Kees Martine en Rens Jan Peter en Helen Jolanda en Coby Jacqueline en Peter Emma Alex-^a Charlotte Correspondentieadres: Berkenstraat 68,4462 VZ Goes De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 1 maart om 10.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. We zijn het verplegend personeel van ADRZ locatie Goes, afdeling cardiologie, dankbaar voor hun liefdevolle zorg. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. online

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56