12 FAMILIEBERICHTEN Mariolijn Brasser-van Hoften Mar Brasser-van Hoften Johanna Katrina Maria Bosselaar-de Pan Ina Adriana (Adrie) de Boe OVERLEDEN Mar Mar Brasser Heel rustig is van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Ina Bosselaar-de Pan Wim de Pan Bep de Pan-Lokerse Sjaak de Pan Christien de Pan-Derlagen Frank Dorleijn Ria Dorleijn-de Pan Neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurvrouw Mariolijn Brasser We wensen de familie sterkte toe. Herma Verhage Michiel en Maggy van Vaardegem Wilko, Bashonti en Jamal Dekker Cobie van Rooijen Els Willeboordse Rinus en Nel van Belzen Jan en Ineke Maljaars Maarten en Annie Pouwelse Mar Brasser - van Hoften ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een mooi en lang leven is overleden Pieternella Jacoba van Houte Nelly Breskens, 's-Heer Arendskerke, 14 december 1932 23 februari 2019 Goes: Rina t Hart - in liefdevolle herinnering Kopenhagen: Caryn 't Hart Allard de Wijkerslooth Rosa Axel: Koos en Bram de Pooter - van Houte - in liefdevolle herinnering Ria en Anton Toon en Wytske Eb en Rob Achterneven en achternichten Correspondentieadres: Alexandra Markusse Uitvaartverzorging bv t.a.v. Caryn 't Hart Postbus 2283,4460 MG Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 1 maart van 11.00 tot 11.10 uur in het Geerteshuis, Jachthuisstraat 13 te Kloetinge. Aansluitend is de afscheidsbijeenkomst om 11.15 uur, waarna we Nelly begraven op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. dinsdag 26 februari 2019 PM Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering waard is Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, laten wij u weten dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma in de leeftijd van 72 jaar. Jan Brasser Wanda en Kees van Keulen-Lievense Marinka en Brian Anouk en Niels Jaimy Marianne en Jordy Conté-Lievense Dion Johnny en Esmée Brasser-Vriend Jayden Dèlano Caitlyn 23 februari 2019 Torenstraat 28,4361 CV Westkapelle Wij gedenken het leven van Mar op vrijdag 1 maart om 13.30 uur in de Moriakerk, Markt 67 te Westkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Brasserie de Fontein, Markt 73 te Westkapelle. Kom zoals je bent. Heden overleed onze geliefde schoonzus en tante L. Cijsouw P. Cijsouw-Brasser P. Brasser Neven en nichten Westkapelle, 23 februari 2019 Verdrietig zijn we door het overlijden van We zullen haar jarenlange inzet voor de vereniging nooit vergeten. We wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Wasschappelse Toneel ploeg Met liefde en verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder en oma weduwe van Cornells Bosselaar sinds 14 maart 2015 Kloetinge, 1 oktober 1938 t Goes, 24 februari 2019 Kees Martine en Rens Jan Peter en Helen Jolanda en Coby Jacqueline en Peter Emma Alex-^i Charlotte Correspondentieadres: Berkenstraat 68,4462 VZ Goes De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 1 maart om 10.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. We zijn het verplegend personeel van ADRZ locatie Goes, afdeling cardiologie, dankbaar voor hun liefdevolle zorg. Toch nog onverwacht is overleden De moeder van onze vriendin Marianne. Wij wensen Marianne en haar familie veel sterkte toe. Mirella en Wilbert Renée en Ramon Jolanda en Johnny Manon en Arnold 'Ik zal U loven met mijn ganse hart' psalm 138:1 Na een langdurige en liefdevolle verzorging in zorgcentrum 'Randhof' is in haar slaap overleden onze zus en tante Kattendijke t Goes 6-2-1930 -89 jaar- 24-2-2019 Terheyden Jaap de Boe Neven en nichten Correspondentieadres: Fam. A. J. de Boe Brugstraat 40 4475 AP Wilhelminadorp Er is gelegenheid om van Adrie afscheid te nemen op woensdag 27 februari van 16.30 tot 17.00 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 1 maart om 13.00 uur in de Hervormde kerk, Dorpsstraat 53 te Kattendijke. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kattendijke. Hierna ontmoeten we elkaar in voornoemde kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44