r Toos 'Witteveen 18 FAMILIEBERICHTEN Izaak de Waal Augusta Christina Vervaet Adriaan Otte Ina Merison - van Dijk Theo Camiel Marie van de Vijver August Clement Huysveld DANKBETUIGING Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar ook dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat de Heere tot Zich genomen heeft onze geliefde zorgzame vader, opa en overopa Sinds 28 juni 2008 weduwnaar van Johanna Tannetje Poortvliet Kortgene, 11 mei 1924 - Goes, 21 februari 2019 Sliedrecht: Hennie Goedhart-de Waal (in liefdevolle herinnering) Jacob Goedhart Goes: Tannie en Paul Kleppe-de Waal Aagtekerke: Toos en Joost Minderhoud-de Waal Oostkapelle: Anton en Lies de Waal-van Vliet Ria de Waal-de Voogd (in liefdevolle herinnering) Kortgene: Joke en Marius Blankenstijn-de Waal Burgh-Haamstede: Henk en Anja de Waal-Ton Klein- en achterkleinkinderen Ome dank gaat uit naar huisarts Slager, het personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Rehoboth 'voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum 'Rehoboth' Correspondentieadres: Karremansweidjes 27,4464 JG Goes Er is gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 25 februari van 20.00 tot 20.30 uur in de zaal van Zorgcentrum 'Rehoboth', Bergweg 1 te Goes. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden D.V. woensdag 27 februari om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Torendijk 76 te Kortgene. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mariëtte Louisa Wijffels Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in 't Verlaet, van ons is heengegaan onze zus, schoonzus, tante en oudtante weduwe sinds 20-02-2001 van 13 - 06 - 1922 Zuiddorpe 118-02-2019 Westdorpe Uit allernaam: Marcel en Mary Franke-d'Haene Westdorpe, 23 februari 2019. Corr. adres: Fam. Francke-d'Haene St. Gelijnstraat 3 4574 RG Zuiddorpe De crematieplechtigheid heeft in c besloten kring plaatsgevonden te Terneuzen. Voor uw medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook aan ons betoond, tijdens zijn ziekte, na het overlijden en bij het afscheid van onze (schoon)pa en opa willen wij u hartelijk bedanken. Dit heeft ons goed gedaan. Marcel en Diana Anne en Sam Bart Rob enAstrid Iris Stijn Erik en Franka Rowenna en Bas Aron Nieuwdorp, februari 2019 PM zaterdag 23 februari 2019 De nacht is lang en ik ben ver van huis, Leid Gij mij voort! Bewaak mijn schreên breng mij veilig thuis. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten hebben, geven wij u kennis van het vredig heengaan van onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Huib Merison Rotterdam Schore 12 oktober 1922 20 februari 2019 Rotterdam: KasparenElla Marthyn Veldhoven: Victor Wouw: Otto en Ineke Ben, Semma, Cengiz Correspondentieadres: 17 septemberstraat 28a 5502 EN Veldhoven De kerkdienst zal worden gehouden donderdag 28 februari om 13.00 uur in de Hervormde kerk, Dijkstraat 12 te Hansweert. Voor aanvang van de dienst kunt u de familie condoleren. Na de dienst is het informeel samenzijn in Kaj Munk. De crematie vindt in besloten kring plaats. Nu je niet meer in je eigen tuin zal lopen Waar ieder gewas en iedere plant Getuigen van de zorgende hand Nu gaat er voor jou een andere tuin open Jij die zoveel van jezelf hebt gegeven Zal zo in onze herinnering blijven leven. Na vele jaren van samen zijn en dankbaar voor alles wat hij betekend heeft, moet ik u tot mijn diepe droefheid mededelen, dat omringd door zijn familie van ons is heengegaan Sluis, t Oostburg, 15 augustus 1934 21 februari 2019 Oostburg: Mariëtte van de Vijver-Wijffels zijn broers, zussen, schoonbroers en schoonzussen, neven en nichten. De families van de Vijver, Dusarduijn, Wijffels en de Backere 21 februari 2019 4501AA Oostburg, 't Schuttebocht 12 Een speciaal woord van dank aan dr. P de Bruijckere en Buurtzorg West Zeeuws-Vlaanderen 2 voor de liefde volle verzorging De Eucharistieviering waarvoor U vriendelijk wordt uitgenodigd zal plaats vinden op donderdag 28 februari 2019 om 10.30 u in de parochiekerk van H. Eligiuskerk te Oostburg, waarna de crematie zal plaatsvinden. De familie komt om 10.15 u samen aan de kerk. Condoleances graag schriftelijk. Zij die geen rouwbrief mochten ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Ik heb een mooi leven gehad en nu is dat voltooid" Op 92-jarige leeftijd is overleden onze moeder, stief- en schoonmoeder en oma weduwe van NICO SCHULTE t 1983 en CHRIS SPIJKERBOER t 2011 Wouw, 11 oktober 1926 t Breda, 21 februari 2019 Oostburg: Dubai: Rotterdam: Amsterdam: Sleen: Enschede: Houten: Nijmegen: Utrecht: Bert Schulte Christiane de Milliano Meike en Jules Brechje Mieke Schulte Marie-Louise Boel Esther Spijkerboer Roel Tij ben Kristian Cornélie Spijkerboer Hans Mennes Bart Spijkerboer Marlieke Overmeer Eva Er is tot en met zondag 24 februari van 14.00 tot 16.00 uur gelegenheid om afscheid van Toos te nemen bij haar thuis, Paul Windhausenweg 15 te Breda. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 26 februari om 11.30 uur in aula Brabant, Tuinzigtlaan 11 te Breda. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Mastbosch, Burgemeester Kerstenslaan 20 te Breda. Toos hield van bloemen. Correspondentieadres: Bert: Bakkersstraat 58, 4501 RB Oostburg of bschultell01@gmail.com of Mieke: Schultem@planet.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 46