16 FAMILIEBERICHTEN Cornelis Pierens Cor Pierens -Cor- Nel de Broekert - Koopman Inke van Bemmel-Lijnse Thijs van Gorp C. Pierens - Cor - 'Wfimmy days mover.... (or<£..èe> hy my side. Cor Pierens Nel de Broekert Ga met God en Hij zal met je zijn, in Zijn liefde je bewaren, in de dood je leven sparen, ga met God en Hij zal met je zijn. (Lied 416) Na een kort ziekbed is onze lieve moeder, schoonmoeder en oma bevrijd van haar aardse lasten en verenigd met haar Schepper Clazina Cornelia Catharina weduwe van Bram van Bemmel Oost Souburg, 25 april 1935 Oost Souburg, 21 februari 2019 Oost Souburg: Elbert en Karin Harm, Jasper, Ewout, Marijn, Annemarie Geldrop: Miriam en Mare Thomas, Julia, Joris Vlissingen: Ard en Natasja Cyrus Correspondentieadres: Roerstraat 2,4388 RW Oost Souburg U kunt afscheid nemen van Inke in het uitvaart centrum, Industrieweg 20 te Vlissingen, op dinsdag 26 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op donderdag 28 februari om 11.00 uur in de Ópen Haven kerk, Oranjeplein 2 te Oost Souburg, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de M.A. van de Puttestraat te Oost Souburg. Na het afscheid op de begraafplaats bent u van harte uitgenodigd voor een samenzijn met de familie in De Ark aan het Oranjeplein. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel en de artsen van SVRZ Ambachtsveld voor hun liefdevolle, betrokken zorg en begeleiding. Dood gaat niet over de dood, maar over wat je tijdens je leven hebt gedaan. Sterk van lichaam en geest, omringd door zijn dierbaren, is rustig van ons heengegaan onze lieve vader sinds 28 mei 2005 weduwnaar van Nel van Stel in de leeftijd van bijna 99 jaar. Kruiningen: Kees en Annelies van Gorp - van Iwaarden Harderwijk: Ankie en Alfred Wildeboer - van Stel Goes, 21 februari 2019 Correspondentieadres: Einsteinstraat 19,4416 EL Kruiningen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 26 februari van 16.00 tot 17.00 uur in zijn eigen woning, Spoorlaan 67 te Wemeldinge. Aansluitend zullen we hem begraven. De dankdienst voor zijn leven, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 27 februari om 13.30 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Na de begrafenis is er in genoemde kerk gelegenheid tot condoleren en samenzijn. PM zaterdag 23 februari 2019 Mede namens de reeds overleden broers en zusters, geven wij u kennis van het overlijden van onze laatste zwager Hij mocht 85 jaar worden. A.P. Groenenberg en J. Groenenberg-Roelse Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter M. Merrelaar, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.B.P. Jaburg, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 19 februari 2019 Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve pappa en opa 6 juni 1933 19 februari 2019 Weduwnaar van Mia Pierens Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Zeeloods te Vlissingen Den Haag: Ineke en Bert Iris Merel en Guido Tilburg: Rob Noralie en Kim Sara Bram Aaron Wij gaan hem erg missen, maar zijn dankbaar voor de liefdevolle zorg die hij de afgelopen anderhalf jaar mocht genieten in woning 16 van WVO Zorg Ter Reede aan de Vondellaan te Vlissingen. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Janneke den Besten, Kapellestraat 5, 4351 AL Veere De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 1 maart in de aula van het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aanvang 14.00 uur. Aansluitend bent u welkom de familie te condoleren. Met verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van Cor was een trouw en gewaardeerd koorlid van het eerste uur. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en overige familieleden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens het Scheldeloodsenkoor, Jaap Pop, voorzitter Jan Katsman, secretaris Vlissingen, 19 februari 2019 Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Met waardering en respect denken wij aan de zorg en liefde die Nel alle jaren gegeven heeft aan Finus en Peter, de kinderen van onze zus en tante Jo de Broekert - Clarisse, overleden in 1973. Piet en Ans Clarisse Sandra en Corrado, Anne, Jonas, Marnix José en Ram, Elisa, Suzanne Goes, 20 februari 2019 We zijn heel verdrietig dat ons trouwe koorlid na ernstig ziekte zijn geweest, is overleden. Wij danken onze Hemelse Vader voor alles wat Nel mocht betekenen voor ons. Sterk zijn echtgenoot en kinderen en vertroost hen met uw Woord. Christelijke Zangvereniging "De Levensbron" Gemengd Koor Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44