FAMILIEBERICHTEN 15 Frans de Oude fYjoiAJuvr Quotes dés QuAfós cLes OujLes Iza Barendse-Knuijt Mariette Fokke - Hugens r/\ JUBILEUM D.V. 9 maart 2019 is het 40 jaar geleden dat onze lieve (schoonjouders, opa en oma hïaws, vaw <^urp Come vaw - weststrate in het huwelijk zijn getreden. Het is onze hartelijke wens en bede dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Boven alles wensen wij hen de onmisbare zegen van de Heere toe. Gertrude Marcel, Cristian, Jessica, Emmaly, Julia, Jarne, Matthijs, Monica Judith Dennis, Richard, Martijn, Melvin, Julian, Jens Simone Henk, Ruben, Nick, Rhodé Henri Siska, Liza Hans Riëlle, Noah, Rosie Martin Anne-Joukje, Jarno, Jalina, Loïse Robert U bent van harte welkom op de receptie van 15.00-17.00 uur in Partycentrum Landlust, Landlustweg 1,4455 TK Nieuwdorp. Lewedijk 27,4455 TA Nieuwdorp OVERLEDEN Gedragen door de liefde van velen is in zijn eigen vertrouwde omgeving overleden, mijn lieve man, onze vader en opa 16 februari 1947 f 20 februari 2019 Watje in je hart bewaart raak je nooit meer kwijt... Janny de Oude-van der Werf Marco en Claudia Alyssa en Rick Irsa Dylan Kim en Eddy Perra Steinstraat 6 4311 BH Bruinisse De herdenkingsdienst, die geleid wordt door ds. A.F. de Oude, zal gehouden worden dinsdag 26 februari om 13.30 uur in de kerk van de Hervormde gemeente, Kerkplein 1 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum "Ichtus", naast de kerk. Geen bloemen Wij willen huisarts dr. R. van der Valk, medewerkenden van Buurtzorg Bruinisse en afdeling Oncologie van het Van Weel Bethesda ziekenhuis te Dirksland dankzeggen voor de betrokken, intensieve zorg en aandacht. Met heel veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze hartelijke en onvergetelijke zwager en oom "OrrvesJ-1 Nico de Keijser Nelly de Keijser-van der Werf in herinnering - Kees en Lia de Keijser-Slager Tessa en Marieke Rowan Sandra en Emiel Dorst-de Keijser Yarick Mila Het leven is overgegaan in herinneringen. hartelijk, warm, oprecht, gastvrij, gezelligheid, vogels, vlinders, biertje, voetbal, Ierse muziek, whisky, Wales, stille kracht achter tante J, noeste werker, recht voor zijn raap Kees en Lia Tessa en Marieke Rowan We wensen Janny, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve zwager en oom Zierikzee, Betsy van der Werf Miranda en Ruud Sylvia en Werner kinderen en kleinkind Jan Jansen Iza Barendse-Knuijt Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante weduwe van Jan M.D.A. Barendse in de leeftijd van 90 jaar. Oudewater: Arnemuiden: Ritthem: Nieuw- en Sint Joosland: J. Knuijt t N. Knuijt-Dellebeke M. Knuijt A. Knuijt-de Nooijer J. Knuijt t C. Knuijt-Enters J. de Nooijer-Knuijt J.P. de Nooijer f Neven en nichten Wij gedenken ook in liefde hen die haar zijn voorgegaan. Afscheid nemen bestaat niet... Heel dankbaar voor jouw liefde, zorgzaamheid en de gezellige tijd die we met elkaar mochten hebben, laten wij verdrietig weten dat is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma in de leeftijd van 83 jaar. Goes: Theo Fokke Goes: Dies en Ellie, Bodiene, Veronique 20 februari 2019 Westsingel 66 4461 DM Goes We hebben in besloten kring afscheid van haar genomen. zaterdag 23 februari 2019 PM fiü. "cCWl#- Veel te vroeg overleden onze vriend, natuur- en bierkenner Jacob en Marleen Hans en Matty Henny en Riek De eerste leegte in onze vriendengroep is helaas een feit. We zullen hem missen. Wij wensen Janny en de kinderen veel sterkte met het dragen van dit verlies. Op 20 februari overleed in zijn woonplaats in Spanje op 90-jarige leeftijd mijn goede vriend Voorheen huisarts te Nieuw en St. Joosland Hij is voor mij van grote betekenis geweest. Frans van der Poel Arie van Driellaan 6 4333CB Middelburg Het verlies was er al eerder voordat het afscheid kwam, omdat er een onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam. Langzaam gleed zij van ons weg. Het kaarsje is opgebrand, voor altijd in ons hart. Nieuw-en St. Joosland, 17 april 1928 Goes, 21 februari 2019 Jan (In liefdevolle herinnering) Suzan Petra en Gert Coen en Esther Mirjam Martin (In liefdevolle herinnering) Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Randhof- Team Binnenpoort -, bedankt voor de liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Petra Bakker-Barendse, Noordweegseweg 22, 4458 AT 's-Heer Arendskerke Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 26 februari van 19.00 tot 20.00 uur in de aula "Het Vlinderhuis" op de Algemene Begraafplaats te Goes, aan het Geldeloozepad 30. U bent welkom voor het bijwonen van de afscheidsbijeenkomst op donderdag 28 februari om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en het delen van herinneringen in de condoleanceruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43