Profiteer nu corendon nl razy Vertrek in april, mei Juni incl. retourvlucht, transfer hotel Beperkt aantal stoelen beschikbaar dus OP=OP Batihan Beach Resort Diamond Beach Siam Elegance Le Bleu Hotel Wegens succes verlengd 3*+ VIKING SUITE Kusadasi AU Inclusive Side All Inclusive Vertrek op ril €499 Vertrek juni €439 Vertrek mei Si 'T3~ 'H Vertrek juni Beoordeeld met een 8.1 Scan de QR code bekijk alle foto s Vertrek mei Vertrekjuni Belek All Inclusive Beoordeeld met een 7.2 Vertrek april €499 Vertrekjuni Kusadasi Ultra All Inclusive 0237510606 Turkije it- "S Direct aan het strand Diverse restaurants bars Zwembad met glijbanen Entertainment voor jong en oud Gratis wifi Tafeltennis, beachvollegbal, aerobics, boogschieten, basketbal minigolf Zwembad met glijbanen Op co. 250 m van het strand Gratis wifi 2 d-ta-carterestaurants Spa Center met o.a. sauna en Turks bod Miniclub, minidisco en speettuintje Beoordeeld met een 7.9 Ideale ligging direct aan het strand Met Spa Health Beauty center Miniclub voorde kinderen 4 d-la-carterestaurants Gratis wifi Badhanddoekenservice D/rect oort tiet strand gelegen Spo center met Turks bad en sauna Zwembad met glijbanen 2 a-la-carterestaurants Gratis wifi Badhanddoekenservice Beoordeeld met een 8.3 Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en administratiekosten ïog niet in bovenstaande prijzen verv Druk- en zetfouten voorbehouden. €25 per boeking. De Crazy korting van €50 geldt per boeking, is nog niet in bovenstaande prijzen verwerkt en alleen geldig op corendon.nl of via ons Contact Center. Bekijk alle voorwaarden op corendon.nl/aktie. Dn" corendon

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 28