Toos Witteveen 0 FAMILIEBERICHTEN 19 Augusta Christina Vervaet Lein Lievense Gretha Felius - Bom Broer Vergauwen COLOFON Familieberichten DANKBETUIGING Marie Verhelst 23-11-1932 t 21-02-2019 Jan Jansen Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in 't Verlaet, van ons is heengegaan onze zus, schoonzus, tante en oudtante weduwe sinds 20-02-2001 van August Clement Huysveld 13 - 06 - 1922 Zuiddorpe f 18-02-2019 Westdorpe Uit allernaam: Marcel en Mary Franke-d'Haene Westdorpe, 23 februari 2019. Corr. adres: Fam. Francke-d'Haene St. Gelijnstraat 3 4574 RG Zuiddorpe De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden te Terneuzen. Lieve Johan, Bertha Slabbekoorn - Nieuwenhuize Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Hartelijk dank voor uw het meeleven na het overlijden en bij het afscheid van mijn lieve zus en onze tante Annie Boeije Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat u goede herinneringen aan haar bewaart Addie Boeije Wim Mateo - Noah Terneuzen, februari 2019 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw troostende woorden, gesproken of geschreven, telefoontjes en andere tekenen van medeleven. Het was voor ons een grote steun na het overlijden van onze pa en opa Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 23 februari 2019 zaterdag 23 februari 2019 ZV "Ik heb een mooi leven gehad en nu is dat voltooid" Op 92-jarige leeftijd is overleden onze moeder, stief- en schoonmoeder en oma weduwe van NICO SCHULTE t 1983 en CHRIS SPIJKERBOER t 2011 Wouw, 11 oktober 1926 f Breda, 21 februari 2019 Oostburg: Dubai: Rotterdam: Amsterdam: Sleen: Enschede: Houten: Nijmegen: Utrecht: Bert Schulte Christiane de Milliano Meike en Jules Brechje Mieke Schulte Marie-Louise Boel Esther Spijkerboer Roel Tij ben Kristian Cornélie Spijkerboer Hans Mennes Bart Spijkerboer Marlieke Overmeer Eva Er is tot en met zondag 24 februari van 14.00 tot 16.00 uur gelegenheid om afscheid van Toos te nemen bij haar thuis, Paul Windhausenweg 15 te Breda. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 26 februari om 11.30 uur in aula Brabant, Tuinzigtlaan 11 te Breda. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Mastbosch, Burgemeester Kerstenslaan 20 te Breda. Toos hield van bloemen. Correspondentieadres: Bert: Bakkersstraat 58, 4501 RB Oostburg of bschultell01@gmail.com of Mieke: Schultem@planet.nl. Degenen die ik liefheb verlaat ik, om degenen die ik liefhad terug te vinden. Met liefde hebben we afscheid genomen van onze lieve ma, oma, oma 'frietje' en mijn zus weduwe van Levien Jansen Zaamslag Riet en Rinus Francis - in liefdevolle herinnering - Marita en Mike - Maud, Jort, Raff Peter en Samantha - Finn, Liv, Xem Peter en Caroline - Evy, Lars, Stan AxelJan en Addy Ingeborg en Dirk AxelMarty en Sylvia Niels en Steffanie - Levi Sven en Rebecca AxelMevr. A.M. de Vleesschauwer-Verhelst Irenestraat 17 4571 VP Axel Woensdag 27 februari is er vanaf 10.15 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 11.00 uur de afscheidsbijeenkomst aanvangt. Na de bijeenkomst kunt u de familie ontmoeten in het uitvaartcentrum. Waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Onze dank gaat uit naar het team van Buurtzorg Zaamslag voor hun inzet en goede zorg. Op 20 februari overleed in zijn woonplaats in Spanje op 90-jarige leeftijd mijn goede vriend Voorheen huisarts te Nieuw en St. Joosland Hij is voor mij van grote betekenis geweest. Frans van der Poel Arie van Driellaan 6 4333CB Middelburg Een lege plek een groot gemis een mooie herinnering is al, wat er nog is... We gaan je missen. Bewoners en team Sterredreef 14-16 en Babbelaar Tragel Hartverwarmend was het dat zovelen gedurende het ziekzijn en bij het afscheid van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overoma terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor uw steun, vriendschap en de vele kaartjes. Biezelinge: A.E. Slabbekoorn Venlo: Wim Slabbekoorn Goes: Joke en Sjaak Erie, CO, USA: Arnold en Christy klein- en achterkleinkinderen Het is voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele dierbare en liefdevolle blijken van medeleven die wij het afgelopen jaar mochten ontvangen tijdens het ziekzijn en na het overlijden van mijn grote liefde en onze fantastische papa en opi Wij willen u daarom graag op deze manier hartelijk dankzeggen. Het geeft ons veel steun in het gemis en kracht om door te gaan. Het doet ons zeer goed te weten dat Lein, niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Ook een woord van erkentelijkheid aan onze huisarts de heer W.L. Schinkelshoek en het verpleegteam van Zorgstroom, team Veere-Zuid. Lenie Angela en Wouter, Fenna, Thijs Nonja en Bertjan, Daan Zoutelande, februari 2019 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Kapelle T. J. Felius Kinderen en kleinkinderen SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 148