18 FAMILIEBERICHTEN Cornells Pierens OVERLEDEN -Cor- Nel de Broekert - Koopman Theo Camiel Marie van de Vijver Iza Barendse-Knuijt ■MrTCL C. Pierens - Cor - Mariëtte Louisa Wijffels Louisa Maria Neve-van Driessche - Wies - ZV zaterdag 23 februari 2019 Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve pappa en opa 6 juni 1933 19 februari 2019 Weduwnaar van Mia Pierens Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Zeeloods te Vlissingen Den Haag: Ineke en Bert Iris Merel en Guido Tilburg: Rob Noralie en Kim Sara Bram Aaron Wij gaan hem erg missen, maar zijn dankbaar voor de liefdevolle zorg die hij de afgelopen anderhalf jaar mocht genieten in woning 16 van WVO Zorg Ter Reede aan de Vondellaan te Vlissingen. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Janneke den Besten, Kapellestraat 5, 4351 AL Veere De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 1 maart in de aula van het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aanvang 14.00 uur. Aansluitend bent u welkom de familie te condoleren. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter M. Merrelaar, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.B.P. Jaburg, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 19 februari 2019 Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Met waardering en respect denken wij aan de zorg en liefde die Nel alle jaren gegeven heeft aan Finus en Peter, de kinderen van onze zus en tante Jo de Broekert - Clarisse, overleden in 1973. Piet en Ans Clarisse Sandra en Corrado, Anne, Jonas, Mamix José en Ram, Elisa, Suzanne Goes, 20 februari 2019 Nu je niet meer in je eigen tuin zal lopen Waar ieder gewas en iedere plant Getuigen van de zorgende hand Nu gaat er voor jou een andere tuin open Jij die zoveel van jezelf hebt gegeven Zal zo in onze herinnering blijven leven. Na vele jaren van samen zijn en dankbaar voor alles wat hij betekend heeft, moet ik u tot mijn diepe droefheid mededelen, dat omringd door zijn familie van ons is heengegaan Sluis, f Oostburg, 15 augustus 1934 21 februari 2019 Oostburg: Mariëtte van de Vijver - Wijffels zijn broers, zussen, schoonbroers en schoonzussen, neven en nichten. De families van de Vijver, Dusarduijn, Wijffels en de Backere 21 februari 2019 4501AA Oostburg, 't Schuttebocht 12 Een speciaal woord van dank aan dr. P de Bruijckere en Buurtzorg West Zeeuws-Vlaanderen 2 voor de liefde volle verzorging De Eucharistieviering waarvoor U vriendelijk wordt uitgenodigd zal plaats vinden op donderdag 28 februari 2019 om 10.30 u in de parochiekerk van H. Eligiuskerk te Oostburg, waarna de crematie zal plaatsvinden. De familie komt om 10.15 u samen aan de kerk. Condoleances graag schriftelijk. Zij die geen rouwbrief mochten ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het verlies was er al eerder voordat het afscheid kwam, omdat er een onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam. Langzaam gleed zij van ons weg. Het kaarsje is opgebrand, voor altijd in ons hart. Nieuw-en St. Joosland, Goes, 17 april 1928 21 februari 2019 Jan (In liefdevolle herinnering) Suzan Petra en Gert Coen en Esther Mirjam Martin (In liefdevolle herinnering) Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Randhof- Team Binnenpoort bedankt voor de liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Petra Bakker-Barendse, Noordweegseweg 22, 4458 AT 's-HeerArendskerke Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 26 februari van 19.00 tot 20.00 uur in de aula "Het Vlinderhuis" op de Algemene Begraafplaats te Goes, aan het Geldeloozepad 30. U bent welkom voor het bijwonen van de afscheidsbijeenkomst op donderdag 28 februari om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en het delen van herinneringen in de condoleanceruimte van het crematorium. Haar familie, gezelligheid en vrolijkheid kleurden haar leven tot de laatste dag Na een lang en mooi leven is, een week na haar negentigste verjaardag, overleden onze lieve ma en oma weduwe van Johan Neve 13 februari 1929 f21 februari 2019 Leiderdorp Rudie Neve en Ria Coumans Ivo Camille Wagenberg Erik Neve en Monique Kuijpers Kyra en Roel Hanna Kloosterzande Petra en Rinus Vinke-Neve Nikkie Monika en Alexander Sabien en Steven Rosmalen Carlo Neve en Edith van Nispen Rosa Eva Lamswaarde Luc Neve en Cindy Vonck Correspondentieadres: Groenendijk 144 4587 CZ Kloosterzande vinkeneve@zeelandnet.nl Dinsdag 26februari is ervan 19.00 -19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 27 februari om 11.00 uur in de Sint-Willibrordusbasiliek, Steenstraat 2 in Hulst. Na afloop van de dienst kunt u de familie condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u welkom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 147