0 FAMILIEBERICHTEN 11 Cornelia Janna Bolier-Barentsen V Cornelia Janna Bolier-Barentsen Cor Geensen A CorGeensen Monique Risseeuw-Weijdeveld Monique Risseeuw-Weijdeveld OVERLEDEN Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, behulpzaamheid en liefde is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder en oma sinds 15 juni 2005 weduwe van Martinus Pieter Bolier Middelburg, 20 februari 1918 Grijpskerke: Wilhelminadorp: t Oostkapelle, 19 februari 2019 Lia van de Sande-Bolier Jan van de Sande Monique en Dick Anouk, Nina Anita en Arno Dave, Sven Els Kort-Bolier Jan Kort René en Karin Stefan, Tim Ronald en Ria Damian, Gino, Vince Martine en Marcel Micah, Lucas, Eefje Reigershoutstraat 9 4364 BA Grijpskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 22 februari van 19.30 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 23 februari om 10.00 uur in de Michaels kerk, Kerkring 26 te Grijpskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Grijpskerke. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van de Opstandingskerk, Jacob Catstraat 7 te Grijpskerke. Cor Ons bereikte het verdrietige bericht dat we afscheid hebben moeten nemen van Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en begeleiders. Namens Raad van Bestuur en management Stichting Arduin Voorburg: Voorburg: Monique Risseeuw - Weijdeveld Op maandagmorgen 18 februari 2019 is in het bijzijn van zijn familie rustig ingeslapen Cor heeft kort bij ons gewoond op de Herengracht Hij had het hier erg naar zijn zin. Cor genoot van de mensen om hem heen en wij genoten van hem. Hij ging graag met zijn familie naar wedstrijden van voetbalclub VW Terneuzen, daarnaast was Feyenoord zijn club. Hij had nog volop plannen en was graag de Zeeuwse muzikanten gaan versterken. Helaas is het allemaal wat anders verlopen. We gaan Cor missen. Bewoners en team Herengracht Monique Risseeuw Monique Risseeuw Monique Risseeuw woensdag 20 februari 2019 PM "En de Gods deze vredes, zal met u zijn. Wij bedanken de medewerkers van Zorgstroom en de Egelantier voor de liefdevolle verzorging. Op 19 februari overleed onze geliefde zus, schoonzus en tante op de leeftijd van bijna 101 jaar Engeland: Edith Barentse Tootle Baarland: Annie en Kees de Vriend-Brentsen Middelburg: Bep en Nico Davidse-Barentsen neven en nichten Het recht zegeviert vaak maar voor ons gevoel niet altijd. Na een zeer dappere strijd van meer dan twee jaren is veel te vroeg overleden mijn fantastische vrouw, onze lieve mama, onze dierbare dochter en schoondochter mr. Monique Elisabeth Risseeuw - Weijdeveld - Monique - Leidschendam, 16 november 1975 Goes: Zuidzande: Goes, 18 februari 2019 Addy Risseeuw Marliese, Lilian, Isabella Dominique M.G. Weijdeveld E.H. Weijdeveld - Vis M.J.W. Risseeuw - van der Meer A.D. Risseeuw (in herinnering) Noordoordplaat 1 4465 AV Goes De afscheidsbijeenkomst voor Monique zal plaatsvinden op vrijdag 22 februari om 14.00 uur in De Stenge, Stengeplein 1 te Heinkenszand. De ter aardebestelling op de algemene begraafplaats te Zuidzande op zaterdag 23 februari om 16.00 uur zal in besloten familiekring plaatsvinden. Wij danken het team van artsen en verpleegkundigen van de afdeling Oncologie van het ADRZ te Goes voor de goede zorgen, en ook het team van verpleegkundigen en alle vrijwilligers van Hospice Het Clarahofie te Goes voor de geweldige en liefdevolle zorg voor Monique en haar naasten in de laatste periode. Kracht, doorzettingsvermogen, optimistisch, ondanks dat alles kon jij deze strijd niet winnen Lieve vriendin, veel te jong. Cees, Miranda en de kinderen Positief tot het laatst Met verdriet in ons hart hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Echtgenote van Addy Risseeuw, secretaris van onze vereniging. Moeder van Marliese, Lilian, Isabella en Dominique. Wij wensen Addy, kinderen en ouders veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Bestuur, leden en medewerkers van de Producentenorganisatie van de Nederlandse Mosselcultuur Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Echtgenote van Addy Risseeuw, moeder van Marliese, Lilian, Isabella en Dominique. Gewaardeerd oud-Productschap Vis jurist en collega. Wij wensen Addy, dochters en familie veel sterkte met dit verlies. Directie, medewerkers en Raad van Commissarissen van de Nederlandse Mosselveiling B.V. Bestuur en medewerkers Nederlands Mosselbureau B.V. Bestuur, leden en medewerkers Coöperatie De Mossel Compagnie BA Bestuur en leden Vereniging van mosselhandelaren "De Mosselhandel" Bestuur en leden Vissersvereniging "Yerseke" Bestuur en leden Vissersvereniging Algemeen Vissersbelang Bruinisse Bestuur en leden Vissersvereniging "Helpt Elkander" Bestuur en leden Stichting Kwaliteitszaken Schelpdieren Bestuur en leden Nederlandse Oestervereniging Soms is er zoveel wat we voelen maar is er zo weinig wat we weten te zeggen... Wij wensen Addy en de kinderen veel sterkte toe. MR OR St@mperiusschool Wilhelminadorp, 19 februari 2019 Woorden schieten tekort na het veel te jong overlijden van ons geliefde Rotarylid Monique was een zeer betrokken, gewaardeerd en gemotiveerd lid van onze Rotaryclub. Zelfs tijdens haar ziekte was zij vaak aanwezig bij onze bijeenkomsten en was de aandacht voor haar medemens onverminderd groot.Wij zijn dankbaar voor haar inzet voor onze club en zullen Monique en haar vriendschap en warmte erg missen.Wij wensen Addy, Dominique, Marliese, Lilian en Isabella heel veel sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies. Bestuur effteden Rotaryclub Goes-Reimerswaal Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Moeder van onze leerlingen Marliese, Lilian en Isabella. Onze gedachten gaan uit naar Marliese, Lilian, Isabella, Dominique, Addy Risseeuw en familie. Wij wensen hen veel sterkte toe. Wilhelminadorp: Leerlingen, leerkrachten en directie van de Stamperiusschool College van Bestuur van Albero

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43