Jf FAMILIEBERICHTEN 13 COLOFON Familieberichten Willem Melis Pieternella van Boven-Tange Willem Cornelis Melis Jacobus Pieter Adriaan Mijnsbergen zv P' - OVERLEDEN Enige en algemene kennisgeving Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve Willem. Vrouwenpolder, 23 mei 1943 f Middelburg, 17 februari 2019 Partner van Liesbeth Ilse en Marcel Martien en Sasja Sander, Jesse, Lucas Oscar en Kim Sophie, Esther, Lara Namens de familie willen wij de medewerkers van Willibrord bedanken voor de liefdevolle verzorging van Willem. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Willem op zaterdag 23 februari om 14.30 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land - Goes, Kandtweg 2 te Goes. Aansluitend zal de afscheidsdienst plaatsvinden. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Iedereen die zich betrokken voelt is welkom. Correspondentieadres: DELA Uitvaartverzorging T.a.v. Liesbeth Ponse Boezemsingel 35, 3034 EC Rotterdam Here, Gij doorgrondt En kent mij Psalm 139:1 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 16 juli 2004 weduwe van Jacobus van Boven Ritthem, 13 maart 1926 Yerseke, 17 februari 2019 Matty Bauer-van Boven Ad Bauer Anco en Angela Patrick Huib van Boven Ina van Boven-van Houte Jaco Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Fam. H. van Boven Azalealaan 36 4401 GT Yerseke De rouwdienst, geleid door ds. S. Dierx, zal gehouden worden donderdag 21 februari om 10.30 uur in de Nederlandse Hervormde Kerk, ingang Oude Torenstraat te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegen heid tot condoleren, waarna u van harte welkom bent in kerkelijk centrum 'De Haven'. Medewerkers die moeder met liefde hebben verzorgd, hartelijk dank. Moeder hield van bloemen Na een langdurig ziek zijn is van ons heengegaan mijn zorgzame broer en onze oom 23 mei 1943 f 17 februari 2019 Wim rust zacht. Willy Rudy f Ellen en Aard Celina, Liv Stephanie en Leon Caroline f Wij wensen Liesbeth, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Willy Melis Arnelaan 77,4335 TC Middelburg "Rust zacht Lieve Amke" "Rust zocht Lieve zus" SKZANNA MARTINA MARINISSeN -ANbCB- vU&slwgew, 3 o oktober iff februari 2019 Peter Mon-utsse^ My ia, davdn gaat uit waar de medewerkers van, gasthuis Ter weel voor hun, liefdevolle zorg. Correspondentieadres: j.l. sandersestraat e>s A3SS oost-Souburg Awke is in, het uitvaartcentrum, van. Mon,uta Richard emsing, Scottweg l-Ol in, <^oes. Op woensdag 20 februari van-19.00 uur tot 19.30 uur kunt u in, het uitvaartcentrum, afscheid van, haar nemen,. üe afscheidsdienst van Anke, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 21 februari om. i-f.00 uur in Crematorium, Middelburg, westelijke oude t-tavendyk3. Na de dienst ontmoet ik u graag in de koffiekamer van het crematorium. Herinner mij... in de stralende zon Hoe ik was, toen ik alles nog kon Met veel verdriet, maar altijd in ons hart, hebben wij moeten loslaten mijn lieve man, onze vader, trotse opa en mijn zoon Ad 30 december 1946 Middelburg 17 februari 2019 Bella Mijnsbergen - van de Velde Edward Mijnsbergen Natascha en Marcel de Lange Nikita en Marc, Nina Mevrouw E. Mijnsbergen - Kerkhove IJsselstraat 50 4335 KC Middelburg De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Wij willen de medewerkers van Zorgstroom Wijkteam Stromenwijk en huisartsen dr. Albers en dr. Roest bedanken voor de zorg en de goede begeleiding. Noor a&jfut ons kan Ad Mijnsbergen Te vroeg van ons heengegaan mijn schoonzoon, onze lieve zwager en oom. Wij wensen Bella, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. C.C. van de Velde - van de Lippe Marina Angela en Gerard John en Karin Jack Rob en Bianca neven en nichten dinsdag 19 februari 2019 ^oes, SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/ËAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 57