24 Henk Herman Kole JUBILEUM OVERLEDEN Gerda Sturms-de Smet Goedemorgen Jootje Vandaag hebben wij 30 jaar verkering. Lieve meid, jij bent de liefde van mijn leven. kusje, Richard. Hij hield van het leven ondeugd was zijn grootste deugd Zijn levenslust eindeloos Verdrietig door het plotseling overlijden, maar dankbaar voor de mooie jaren die we samen hebben gehad, hebben we afscheid moeten nemen van Terneuzen, 5 april 1937 Middelburg, 15 februari 2019 "Hij heeft ontzettend veel voor ons betekend" Mati Kole-de Bruijne Bert Liesbeth Dirck van Delenstraat 20 4336 DV Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze zwager Henk Kole Rie en Simon Meeusen - de Bruijne Levien en Tiny de Bruijne - Ooievaar Bep en Kees Huisman - de Bruijne Henk en Elly de Bruijne - Epskamp Henk Mei Ik heb het leven liefgehad zo omarm ik ook het eeuwige wie mij liefheeft, heeft ook het leven lief heb verdriet, maar vindt het plezier weer terug alleen om mij dat plezier te doen Op een mooie lentedag ging van ons heen onze zorgzame moeder, lieve oma en over- oma Ilda Regina Johanna Vernimmen weduwe van Petrus Josephus Triest Boschkapelle, 4-8-1921 t Westdorpe, 16-2-2019 José en Floor t Erpelinck-Triest Jorg en Marieke Filine, Lennart Niels en Marie-Christien Stephanie Henny Triest en Magda Jack en Geneviève Peter correspondentieadres: Bachstraat 57 4571XS Axel Woensdag 20 februari is er van 10.00 -10.25 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Rid der', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna u om 10.30 uur wordt uitgenodigd voor de crematieplechtigheid. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te con doleren. Een bijzonder woord van dank aan het personeel van Zorgcentrum 't Verlaet Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Heden overleed zacht en kalm, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Maria Gerarda weduwe van Theo Sturms Delft, 4 maart 1930 Terneuzen, 15 februari 2019 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Correspondentieadres: t.a.v. familie Sturms DELA Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal U kunt afscheid nemen van Gerda in het uitvaart centrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op donderdag 21 februari van 9.15 tot 9.45 uur. De dienst van woord en gebed wordt aansluitend gehouden op donderdag om 10.00 uur in de aula van het crematorium. Na afloop van de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de koffiekamer, waar tevens gelegen heid is voor een persoonlijke condoleance. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Ter Schorre, huisje A27, voor de liefdevolle verzorging. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve ma en oma José Celina Maria Kerckhaert-Dumoleijn Zus echtgenote van Honoré Leonardus Alphonsus Kerckhaert Zij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Hoek: Honoré Kerckhaert Terneuzen: Eric en Margareth Sabine t Pim Tom en Joan Roos en Stephan Drees Anniek en Wesley, Yasmine Tessa en Rik Romy Terneuzen: Monique Philippine: Bianca en Freek Kimberly Shirly 15 februari 2019 Irisstraat 30 kamer 128,4542 EE Hoek U kunt afscheid nemen van Zus op haar eigen kamer in 'Vremdieke', afd. Noordhoek k02 te Hoek, op dinsdag 19 februari van 14.00 tot 15.00 uur en dinsdag 19 februari van 19.00 tot 20.00 uur. U kunt de kamer bereiken via de rechterzijkant, tegenover Irisstraat 19. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 21 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart, Philipsplein te Philippine, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'Vremdieke'voor hun goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Het heeft Zus en ons goed gedaan. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve en betrokken broer, zwager, oom en oudoom Paderborn (D): Oost-Souburg: Oost-Souburg: Lewedorp: Rijen: Vlissingen: Nico Boon Hans Boon Marlies Boon - Blauschek Hilda van den Driest - Boon t Anthon van den Driest Ineke en Piet Anja en Michel Jan en Meriana Marcel en Ninik en kinderen We wensen zijn naaste familie veel sterkte toe. maandag 18 februari 2019 ZV -i-.W» 18-02-1989 18-02-2019 I Na een kortstondige ziekte is, tot ons groot verdriet, van ons heengegaan mijn lieve man, broer en zwager in liefde verbonden met Marlies Vrancken Vogelwaarde, 7 mei 1943 t Terneuzen, 10 februari 2019 Breskens: Marlies Lady Vogelwaarde: Griet Zwitserland: Ben en Elfriede Port Scaldis 13 -61, 4511 DB Breskens De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden. Een speciaal woord van dank aan het personeel van afdeling A 2 en IC van ziekenhuis "Zorgsaam" en ook aan "Zorgsaam Thuisvoor hun goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 55