"N V 24 OVERLEDEN Henk Herman Kole Marius Jannis Nelisse - Marius - Patrick van Eijsbergen Jacomina Rudolphina van de Ven - Ossewaarde Mies Pieter Cornells van Zweden Nicolaas Jan Boon Verdrietig zijn wij om het verlies van onze zwager Henk Kole Rie en Simon Meeusen - de Bruijne Levien en Tiny de Bruijne - Ooievaar Bep en Kees Huisman - de Bruijne Henk en Elly de Bruijne - Epskamp Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand nemend, is rustig ingeslapen in de leeftijd van 77 jaar. Marijke van Renswoude Ellen Nelisse Che, Raf Natasja en Edwin Vermue - Nelisse Maurice, Jochem, Esmee Middelburg, 12 februari 2019 Correspondentieadres: Vinkehof 24,4451 BW Heinkenszand We hebben in besloten kring afscheid genomen. Wij danken het hospice De Casembroot voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve en betrokken broer, zwager, oom en oudoom Nico Boon Paderborn (D): Hans Boon Marlies Boon - Blauschek Oost-Souburg: Oost-Souburg: Lewedorp: Rijen: Vlissingen: Hilda van den Driest - Boon Anthon van den Driest Ineke en Piet Anja en Michel Jan en Meriana Marcel en Ninik en kinderen We wensen zijn naaste familie veel sterkte toe. Nico Boon Het valt ons zwaar U te moeten melden dat onze broer zwager en "ome Kees" in de leeftijd van 64 jaar in het Hospice van Ter Reede te Vlissingen is overleden. Cornells de Rijcke Illustrator/Krantenbezorger Anneke en Jan Swart de Rijcke Wouter en Yvonne de Graaff t, Anne Fleur Yvonne Timmerman Bas en Maaike, Emmy, Quinn en Eliza Evert en Anouk, Owen en Jop Nel en Ton Steketee de Rijcke Arnold en Tjeska, Julian Ilse, Myrthe, Floor en Linde Christine en Marco, Milo, Fenna en Boaz Aljo de Rijcke en Tonny Bol Boris, Mila De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentie adres: Anjelierenlaan 79, 4382 VD Vlissingen. maandag 18 februari 2019 PM Lang hebben wij mogen genieten van onze lieve vader en fantastische opa. Vanwege zijn warme persoonlijkheid en oprechte belangstelling was hij ook voor vele anderen van grote waarde. - Nico - weduwnaar van Jo Boon-Lorier lid in de orde van Oranje-Nassau t Vlissingen 15-02-2019 Marjo(lein) Boon Helma Boon en Ad Sanderse Gisela van der Giesen en Dennis Schouten Frederique van der Giesen Amsterdam 22-08-1929 Leusden: Vlissingen: Amersfoort: Utrecht: Correspondentieadres: J.M. Boon Leeuwenburg 60 3834 AD Leusden De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 22 februari om 13:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Ik schreef jouw naam in het zand, maar de zee spoelde hem weg. Ik schreef jouw naam in de lucht, maar de wind blies hem weg. Ik schreef jouw naam in mijn hart en daar zal het voor altijd blijven bestaan. Hij hield van het leven ondeugd was zijn grootste deugd Zijn levenslust eindeloos Verdrietig door het plotseling overlijden, maar dankbaar voor de mooie jaren die we samen hebben gehad, hebben we afscheid moeten nemen van Terneuzen, 5 april 1937 Middelburg, 15 februari 2019 "Hij heeft ontzettend veel voor ons betekend" Mati Kole-de Bruijne Bert Liesbeth Dirck van Delenstraat 20 4336 DV Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze bluesvriend is niet meer. We zullen hem missen! Els en Piet Louisse Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve, zorgzame zwager en oom weduwnaar van Jo Boon-Lorier Vlissingen, 15 februari 2019 L. de Rijcke-Lorier neven en nichten in de leeftijd van 89 jaar. - Enige en algemene kennisgeving - "Het is goed zo" Toch nog onverwacht overleed onze markante schoonzus en tante sinds 20 april 2004 weduwe van J.W. van de Ven Goes, 12 juli 1928 t Middelburg, 14 februari 2019 Domburg: S.C. Ossewaarde - Riemens Oost-Souburg: Bram en Marlies Rotterdam: Nel en Aukje Amsterdam: Jacquelien en Jelle Domburg: Annet en Krijn achterneven en achternichten Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum Buitenrust, afdeling 't Stranghe, voor de goede en liefdevolle zorg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 21 februari om 13:00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in de ontvangkamer van het crematorium. correspondentieadres: Ambachtsveld 1 4388 AV Oost-Souburg Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Erelid en oprichter Bodekring Zeeland Bestuur en leden Bodekring Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24