PZC werkt met Manager ^Hmuseum^H ^^Hz|ER|KZEE^^H RECTOR VI zorg Goessestraatweg 19 1^71 Kapelle bouwkavel e**a nationale vacaturebank Stadhuismuseum Zierikzee zoekt een nieuwe conservator Op zoek naar een flexibele bijbaan? r SYNCHRO Als manager zorg je samen met je teams dat iedere dag de moeite waard is voor onze cliënten. www.wvozorgtvoorwerk.nl Samen voelt beter WVO Ontwerp omgevingsvergunning (uitgebreide procedure) en anterieure overeenkomst 'Zonnepark Binnendijk' en rectificatie inzage termijn ontwerp verklaring van geen bedenkingen 'Zonnepark Binnendijk' Inzage Zienswijzen Anterieure overeenkomst ZWIN COLLEGE OOSTBURG INSPIREREND - VERBINDEND - DAADKRACHTIG Zeeuws- Vlaanderen Direct aan de slag bij jou in de buurt 's Ochtends of 's middags de krant bezorgen op dagen dat het jou uitkomt Prima verdienste Gratis de krant lezen Meld je aan! Ga naar: krantenbezorgen.nl 088 796 24 76 Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Middelburg maken bekend dat zij op grond van artikel 2.12, lid 1, sub a, onder 3o van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht voornemens zijn een omgevingsvergunning te verlenen voor de realisatie van het 'Zonnepark Binnendijk'. De ontwerp omgevingsvergunning met bijbehorende stukken liggen vanaf zaterdag 16 februari gedurende 6 weken voor een ieder ter inzage. De ontwerp omgevingsvergunning ziet toe op het realiseren van een zonnepark gelegen tussen de Binnendijk, de Bernhardweg en de dijk voor het goederenspoor van en naar het Sloegebied. De aanvraag omgevingsvergunning past niet binnen het bestemmings plan 'Buitengebied' omdat de bestemming 'Agrarisch' de functie en bebouwing ten behoeve van een zonnepark niet toestaat. De aanvraag, de ruimtelijke onderbouwing, de ontwerp-omgevingsvergunning en overige bijbehorende stukken liggen met ingang van zaterdag 16 februari 2019 tot en met vrijdag 29 maart 2019 voor een ieder tijdens openingstijden, ter inzage bij de vakbalie van het Stadskantoor aan de Kanaalweg 3 te Middelburg. De ontwerpstukken zijn tevens digitaal in te zien op de gemeentelijke website www.middelburg.nl onder wonen en verbouwen/bestemmingsplannen/plannen in procedure. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ontwerp omgevingsvergunning kenbaar maken bij het college van B&W van de gemeente Middelburg, Postbus 6000,4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer (0118) 675231 Het college maakt ter voldoening aan het bepaalde in art. 6.24, lid 3, Wro bekend dat zij op 13 februari 2019 een anterieure overeenkomst ex art. 6.24, lid 1, Wro heeft gesloten voor de ontwikkeling van het zonnepark 'Binnendijk'. In de overeenkomst zijn afspraken gemaakt over de bouw van een zonnepark, over de vergoeding van de kosten die de gemeente maakt vanwege de planologische medewerking die zij voornemens is te verlenen en over een jaarlijkse bijdrage van initiatiefnemers aan een nog op te richten klimaatfonds. Met ingang van 16 februari 2019 Ligt een zakelijke beschrijving van de anterieure overeenkomst gedurende een periode van zes weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie op het Stadskantoor aan de Kanaalweg 3 te Middelburg. Tegen de gesloten overeenkomst staat geen bezwaar of beroep open. Rectificatie ontwerp verklaring van geen bedenkingen In de publicatie van d.d. 6 februari j.l. in weekblad De Faam omtrent de ontwerp verklaring van geen bedenkingen is abusievelijk gemeld dat deze ontwerp verklaring van geen bedenkingen tot en met 13 maart 2019 ter inzage ligt. Dit is niet correct. De ontwerp verklaring van geen bedenkingen ligt tot en met 20 maart 2019 ter inzage. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ontwerp verklaring van geen bedenkingen kenbaar maken bij de gemeenteraad van de gemeente Middelburg, Postbus 6000,4330 LA Middelburg. Ben jij een echte museum-liefhebber? En zie je het als een uitdaging om van museumwerkjouwwerkte maken? Denk dan aan het Stadhuismuseum Zierikzee en kom ons team versterken met het verrichten van onderzoek naar de herkomst en betekenis van objecten die behoren tot de collectie van de gemeente Schouwen-Duiveland. Samen gaan we het verhaal van stad, land en water nog meer inhoud geven. Het mede inhoudelijk voorbereiden van een presentatie rond Zierikzee 800jaar stadsrechten hoort ook tot een van de taken van de nieuwe conservator. Stuur je motivatie met curriculum vitae vóór 15 maart 2019 naar directie@stadhuismuseum.nl Wij zoeken: Een gemotiveerde onderzoeker met een achtergrond als historicus of kunsthistoricus die het een uitdaging vindt om de collectie van het Stadhuismuseum Zierikzee verder op de kaart te zetten. Een geboren samenwerker die kennis en kunde van anderen op waarde weet te schatten en deze op gepaste wijze weet in te zetten voor het Stadhuismuseum. Een ervaren schrijver van museumteksten die in staat is resultaten van zijn/haar onderzoek of dat van anderen duidelijk te maken aan een breed publiek. Een museumliefhebber die ook in zijn/haar vrije tijd graag musea bezoekt om te zien hoe collegae hun onderzoek en collecties presenteren. Wij bieden: Een bijzondere uitdaging voor een wetenschappelijk ingestelde onderzoeker. Een inspirerende werkplek in een jong en ambitieus team dat gezamenlijk het Stadhuismuseum op een hoger plan wil brengen. Een 24 uurs contract in beginsel voor een jaar, met bij goed functioneren uitzicht op verlenging. Een functie die op den duur op projectbasis in uren kan worden uitgebreid. Een beloning conform de Museum CAO (max. 3.954 bij een full time aanstelling). Nadere informatie: www.stadhuismuseum.nl/vacatures Stichting Voortgezet Onderwijs Zeeuws-Vlaanderen zoekt per 1 juni 2019, of zo veel eerder als mogelijk, Het Zwin College is een kleinschalige, brede scholengemeenschap waar elke leerling zich thuis voelt en individueel talent tot zijn recht komt. De school vervult een spilfunctie in de regio. Geïnteresseerd? Zie www.zwincollege.nl voor de profielschets en contactinformatie. Zeeuws-Vlaanderen. Een unieke plek om te werken en te wonen. Minimumleeftijd 15 jaar BEDRIJFSHUISVESTING Monumentale villa "Eureka" met een perceel tuin en een perceel bedrijfsgrond (ca. 2.000 m2) met de mogelijkheid tot ontwikkelen tot kleinschalige bedrijfs-/ kantoorruimte(n) met buitenterrein; De villa bestaat uit 3 bouwlagen, oppervlakte ca. 589 m2 VVO, de begane grond is verhuurd en de verdieping komt leeg; Perceelgrootte 7.600 m2 (voorlopige kadastrale grens en oppervlakte); Opleveringsniveau "as is where is"; Biedingen dienen te zijn ontvangen ten kantore van notaris uiterlijk op 15 mei) 12.00 uur; Begeleidend notaris: De Zeeuwse Alliantie Notarissen te Middelburg; Bezichtigen kan uitsluitend op afspraak met Synchro Bedrijfshuisvesting BV. de 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 48