FAMILIEBERICHTEN 15 OVERLEDEN Rachel de Maaijer-de Block Frans de Maaijer Janna Boudewijna van der Slikke Janna de Feij ter-van der Slikke Adriana Carolina van der Maas - Hannewijk - Adri - Tannetje Johanna van Damme-van Iwaarden -Tannie- DANKBETUIGING Jan Wielemaker PeteR Voorbij zijn je zorgen. Het zorgen is voorbij Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve ma, oma en kleine oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Hulst: Sonja en Henk Quint en Dorien Sas van Gent: Eddy en Marian Marieke en Robin Jesper, joost 13 februari 2019 Grootmajoorstraat 7,4551 BE Sas van Gent U kimt afscheid nemen van Rachel in familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, op dinsdag 19 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 20 februari om 11.00 uur in de aula van genoemd familiehuis. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Enkel schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Evelien Mangnus Diepbedroefd geven wij u kennis dat de HEERE van onze zijde heeft weggenomen onze innig geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 22-8-1983 weduwe van Petrus de Feijter op de hoge leeftijd van 100 jaar en 9 maanden. BreskensF.G. de Feijter M.M. de Feijter-Carol NisseJ.J. de Putter-de Feijter F.C. de Putter TerneuzenG.F. de Feijter C.A.M. de Feijter-Klaassen klein- en achterkleinkinderen 14 februari 2019 Correspondentieadres: Juliana van Stolbergstraat 19 4532 AX Terneuzen De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 20 februari om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Na de rouwdienst is er gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Dinsdag 19 februari is er van 19.00 -19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Geen bloemen. Wij zijn erg verdrietig, dat onze lieve oma en overomaatje is overleden Wilma en Wim Francois en Martine, Franklin Peter - in dierbare herinnering - Jeannette Sharon en Harm, Anouk Peter en Annemieke Melissa, Serena, Emely, Vivian Peter en Marjoleen Gilian, Cathleen, Raymond, Pauline, Rutger Kees en Jacqueline Samantha en Jeroen, Niels en Nelleke, Milan Anjo en Kees Jelmer, Stijn, Renske, Roy Mark "We zijn er, ga maar, rust maar uit. Wees gerust, je blijft altijd bij ons." Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft willen zijn, nemen wij bedroefd afscheid van onze lieve zorgzame moeder en oma 15 juli 1937 13 februari 2019 Sinds 9 februari 2015 weduwe van Pieter Adriaan van der Maas Wissenkerke: Leo Geersdijk: Daaf en Yvonne, Rick, Maik Kats: Anneke en Marco Correspondentieadres: Eduard Flipsepad 7,4491 GS Wissenkerke De afscheidsdienst is op maandag 18 februari om 11.00 uur in de De Opstandingskerk, Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis "Zaal onder de Toren" te Wissenkerke. Met groot verdriet delen wij u mee dat, na een leven met veel moeite, verdriet en zorgen, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en onze altijd meelevende oma en overoma 26 juli 1942 f 14 februari 2019 J.J. van Damme Addie de Kok-van Damme in liefdevolle herinnering Tanja en Lennard, Abby Willeke en André Anne en Hans Joan en Simon Bruijnooge-van Damme Berthine en Klaas Jaap-Jan en Laurina Annelinde en Arjen Bart Adriaan en Nathalie van Damme-Kamp Rico en Rosanne Ilse en Richard Thara Hendrik van Damme en Sandra Meijaard Colin en Sabina Bryan en Mirthe Julia Jacolien en Peter Cornelissen-van Damme Tony Anouk Breeweg 86 4401 BS Yerseke De rouwdienst zal D.V. gehouden worden maandag 18 februari om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 in Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. vrijdag 15 februari 2019 Als een roos zagen we jou, een bloem met duizend knoppen, vrolijk en voldaan, liet je ons altijd in de warmte staan, want je aanstekelijke lach, deed ons beseffen hoe uniek je was.... Vol bewondering voor de wijze waarop zij het onvermijdelijke aanvaardde en met véél dierbare herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, trotse oma, dochter, zus, schoonzus en tante Hulst, 16 oktober 1955 t Zaamslag, 13 februari 2019 Daniëlla en Kris Jamy llona en Eddy Sofie Elise Naomi A.J. Mangnus-de Bruijn A. Mangnus in herinnering en verdere familie Correspondentieadres: Fam. Van Gremberghe Moerschansstraat 16, 4561ZA Hulst Evelien ligt opgebaard in het uitvaartcentrum naast het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, alwaar nog gelegenheid is om persoonlijk afscheid van haar te nemen op zondag 17 februari van 15.30 tot 16.00 uur. Luisterend naar haar persoonlijke wens zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaats vinden. Lieve mensen. Zo veel medeleven. Zo veel troostvolle woorden. Zo veel liefdevolle brieven en kaarten, na het overlijden van onze lieve zorgzame broer, zwager en oom Het was hartverwarmend om te ervaren dat u zo hebt meegeleefd. Onze welgemeende dank hiervoor. Namens de familie Koudekerke, februari 2019. Graag willen wij iedereen bedanken voor wat jullie hebben betekend tijdens het leven en ook voor jullie medeleven na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Familie de Wijze Februari 2019 COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56