Li O FAMILIEBERICHTEN 15 Jan Wielemaker PeteR Jan Landman familieberichten Tannetje Johanna van Damme-van Iwaarden -Tannie- IN MEMORIAM DANKBETUIGING Rachel de Maaijer-de Block Met groot verdriet delen wij u mee dat, na een leven met veel moeite, verdriet en zorgen, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en onze altijd meelevende oma en overoma 26 juli 1942 1 14 februari 2019 J.J. van Damme Addie de Kok-van Damme in liefdevolle herinnering Tanja en Lennard, Abby Willeke en André Anne en Hans Joan en Simon Bruijnooge-van Damme Berthine en Klaas Jaap-Jan en Laurina Annelinde en Arjen Bart Adriaan en Nathalie van Damme-Kamp Rico en Rosanne Ilse en Richard Thara Hendrik van Damme en Sandra Meijaard Colin en Sabina Bryan en Mirthe Julia Jacolien en Peter Cornelissen-van Damme Tony Anouk Breeweg 86 4401 BS Yerseke De rouwdienst zal D.V. gehouden worden maandag 18 februari om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 in Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Rohan Schenk Zo veel medeleven. Voorbij zijn je zorgen. Het zorgen is voorbij Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve ma, oma en kleine oma weduwe van Frans de Maaijer Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Hulst: Sonja en Henk Quint en Dorien Sas van Gent: Eddy en Marian Marieke en Robin Jesper, Joost 13 februari 2019 Grootmajoorstraat 7,4551 BE Sas van Gent U kunt afscheid nemen van Rachel in familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, op dinsdag 19 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 20 februari om 11.00 uur in de aula van genoemd familiehuis. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Enkel schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Overweldigend en hartverwarmend waren de vele blijken van belangstelling en medeleven, na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Uw warme blijken van medeleven hebben wij bijzonder gewaardeerd. Hiervoor onze hartelijke dank. Uit aller naam, Adrie Landman-van der Werf Februari 2019 Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. DE PERSGROEP Familieberichten FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. vrijdag 15 februari 2019 r, a Voor altijd in ons hart 19 maart 1981 15 februari 2009 Wat waren we blij toen je werd geboren! Ons leven veranderde: we werden ouders. Met je zusje en 2 broertjes waren we compleet. Dat veranderde abrupt toen je plots overleed. Met je organen heb je levens van ernstig zieke mensen positief veranderd. We missen je enorm! Pa en ma 'J Lieve mensen. Zo veel troostvolle woorden, Zoveel liefdevolle brieven en kaarten, na het overlijden van onze lieve zorgzame broer, zwager en oom Het was hartverwarmend om te ervaren dat u zo hebt meegeleefd. Onze welgemeende dank hiervoor. Namens de familie Koudekerke, februari 2019. Graag willen wij iedereen bedanken voor wat jullie hebben betekend tijdens het leven en ook voor jullie medeleven na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Familie de Wijze Februari 2019 COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u online

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43