14 Geurt Blankenstijn OVERLEDEN Christien Christien Hannewijk - Geelhoed Christien Hannewijk Janna Boudewijna van der Slikke Janna de Feijter-van der Slikke Rinus de Witte Adriana Carolina van der Maas - Hannewijk - Adri - Adri van der Maas - Hannewijk Adri van der Maas - Hannewijk Jeremia31 3 Intens verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heere tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en overopa echtgenoot van Lenie Verhage eerder gehuwd geweest met Lena Boot f 26-05-1991 7 november 1930 - f 13 februari 2019 Albert en Tanja Izaak en Tannie Marius en Joke Annet en Henk Geurt en Rianne Klein- en achterkleinkinderen Hoofdstraat 23,4484 CA Kortgene Er is gelegenheid tot condoleren D.V. zaterdag 16 februari van 16.00 tot 17.00 uur op het huisadres. De rouwdienst waarvoor wij u uitnodigen wordt gehouden D.V. maandag 18 februari om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Torendijk 76 te Kortgene. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van We willen Jill, Jeffrey, Cherinda en Ramon heel veel sterkte wensen met dit verlies. Weet dat wij er altijd voor jullie zijn! Jullie voetbalvrienden van Luctor Heinkenszand 4 Diepbedroefd geven wij u kennis dat de HEERE van onze zijde heeft weggenomen onze innig geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 22-8-1983 weduwe van Petrus de Feijter op de hoge leeftijd van 100 jaar en 9 maanden. BreskensF.G. de Feijter M.M. de Feijter-Carol NisseJ.J. de Putter-de Feijter F.C. de Putter TerneuzenG.F. de Feijter C.A.M. de Feijter-Klaassen klein- en achterkleinkinderen 14 februari 2019 Correspondentieadres: Juliana van Stolbergstraat 19 4532 AX Terneuzen De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 20 februari om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Na de rouwdienst is er gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Dinsdag 19 februari is er van 19.00 -19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Geen bloemen. Wij zijn erg verdrietig, dat onze lieve oma en overomaatje is overleden Wilma en Wim Frangois en Martine, Franklin Peter - in dierbare herinnering - Jeannette Sharon en Harm, Anouk Peter en Annemieke Melissa, Serena, Emely, Vivian Peter en Marjoleen Gilian, Cathleen, Raymond, Pauline, Rutger Kees en Jacqueline Samantha en Jeroen, Niels en Nelleke, Milan Anjo en Kees Jelmer, Stijn, Renske, Roy Mark "We zijn er, ga maar, rust maar uit. Wees gerust, je blijft altijd bij ons." Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft willen zijn, nemen wij bedroefd afscheid van onze lieve zorgzame moeder en oma 15 juli 1937 13 februari 2019 Sinds 9 februari 2015 weduwe van Pieter Adriaan van der Maas Wissenkerke: Leo Geersdijk: Daaf en Yvonne, Rick, Maik Kats: Anneke en Marco Correspondentieadres: Eduard Flipsepad 7,4491 GS Wissenkerke De afscheidsdienst is op maandag 18 februari om 11.00 uur in de De Opstandingskerk, Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis "Zaal onder de Toren" te Wissenkerke. Met verdriet in ons hart delen wij u mee dat op 13 februari 2019 is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante We zullen haar missen. We wensen haar kinderen, kleinkinderen en geliefden alle sterkte toe. Yerseke: Wolphaartsdijk: Wolphaartsdijk: Serooskerke: Kamperland: Wolphaartsdijk: Ko en Tanny Lien, in herinnering Bram en Jannie Piet en Henny Diny Lein, in herinnering Tonny en Monique Mirjam en Adri Neven en Nichten Wij zijn heel verdrietig nu onze schoonzus, tante en oudtante is overleden en zullen haar erg missen. Echtgenote van Piet van der Maas (overl. 9 febr. 2015) Kortgene: Addy en Gilles van der Heijde -Van der Maas Wim en Bianca Anita en Okke en kinderen vrijdag 15 februari 2019 Verdrietig zijn we om het verlies van onze schoondochter, schoonzus en tante Arij en Marie Jan en Wilma Ad en Marleen Lisa en Jan Neven en nichten Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van echtgenote van Jill, (schoon)moeder en oma van Jeffrey, Ciska, Silvy, Cherinda en Ramon. Jill en de familie Hannewijk zetten zich al decennia lang in voor de voetbal in Heinkenszand. We wensen Jill, de kinderen, kleinkind en de families Hannewijk en Geelhoed veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden Luctor Heinkenszand PM We zijn heel verdrietig dat ons trouwe koorlid na kort ziek te zijn geweest, is overleden. Wij danken onze Hemelse Vader voor alles wat Rinus mocht betekenen voor ons. Sterk zijn echtgenoot en kinderen en vertroost hen met uw Woord. Christelijke Zangvereniging "De Levensbron" Mannenkoor Sjaloom Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 42