Alleen contact via de mail Stoet gezinsmanagers Maak je eigen meesterwerk 3 Lees, kijk en bouw in 3D Ze woont in een dorpje op Walcheren. Ze heeft twee kinderen. In 2015 strandt het hu welijk met hun vader. Het is een vechtscheiding; de vader legt zich niet neer bij de situatie en er zijn incidenten. Via de politie wordt Veilig Thuis ingeschakeld, dat de hulpverlening moet overdragen aan Intervence, omdat de proble matiek te ernstig is. Het doel is de normalisering van de contacten met de moeder en een goede om gangsregeling met de vader. Maart 2015 krijgen ze hun eerste gezins manager toegewezen. Herfst 2015 geeft die er de brui aan: het werk ligt haar toch niet zo. In december 2015 is er een nieuwe, maar die is in juni 2016 alweer vertrokken. Tot oktober 2016 blijft het stil. Dan krijgen ze bericht dat er con tact opgenomen wordt door een vervanger. Het duurt echter tot december 2017 voor er een is. In de periode juni 2016-december 2017 is er dus helemaal geen hulp in het gezin. Het contact met de ge zinsmanagers verloopt voorna melijk per mail. „Degene die ik nu heb, dus sinds december 2017, heb ik in al die tijd maar een keer of twee, drie persoonlijk ontmoet. De eerste keer om kennis te ma ken. Dat gesprek liep niet lekker, waarop ze besloot dat ze niet met mij kan praten. We hebben nu al leen nog maar contact via de mail." (Namen zijn bekend bij de redactie) Het gezin (vijf kinderen) woont in een dorp op Walcheren. April 2013, na een melding bij het AMK (meldpunt huiselijk geweld) wordt Intervence ingeschakeld. De moeder durft niet terug naar haar gewelddadige ex en moet de kinderen achterlaten. Pas in no vember 2013 stelt Intervence een gezinsmanager aan. Hij komt er niet uit met het gezin. In 2014 komt er versterking: een IPT'er (Interpersoonlijke Psycho Thera pie) moet de exen begeleiden. Gezinsmanager één gaat op 1 ja nuari 2016 weg. Nummer twee vertrekt in mei 2016. Nummer drie vier maanden later. Gezins manager vier houdt het een jaar vol: tot september 2017. ,,Hij was ontzettend vaak ziek, afwezig of niet bereikbaar. Je hoorde tijden niks." Zijn opvolger blijft tot november 2018, ruim een jaar. Intussen zijn er ook al twee IPT'ers geweest en is gezinsmanager nummer zes aangetreden. ,,Die heb ik alleen nog maar telefonisch gesproken." De laatste IPT'er is intussen ook alweer weg. (Namen zijn bekend bij de redactie) Bestel nu via pzc.nl/kunstvoorkinderen vrijdag 15 februari 2019 aan dek voor kinderen Ondine van der Vleuten Ondine van der Vleuten De collectie Kunst voor Kinderen bestaat uit 4 boeken over beroemde kunstenaars: Vincent van Gogh, Piet Mondriaan, Pieter Bruegel en Rembrandt van Rijn. De boeken zijn speciaal ontwikkeld voor kinderen, zowel in tekst als beeld. Op speelse wijze leren kinderen over het leven en werk van de kunstenaars, leder boek bevat bovendien een 3D bouwplaat van een schilderij. Uk MOlllU MONDRIAAN Ook als set van 4 boeken te koop voor maar €59,95.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 31