independer experts in financieel inzicht 3-daagse minicruise naar York of Leeds NIEUW: Unieke vaartocht naar de 2e Maasvlakte, Europa's grootste havengebied! p&oh Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw b.,. Bezoek samen met ons het nieuwste stukje Nederland vanaf het water. Reserveren Telefoon 0162-68 26 09 o.v.v. tocht dagblad. www.zilvermeeuw.nl/maasvlakte Tarieven Volwassenen 47,50 p.p. Kinderen 3 t/m 11 jaar 28,00 p.p. Om 09.15 uur wordt u in Lage Zwaluwe hartelijk ontvangen met koffie en appelgebak, waarna wij om 09.30 uur de vaartocht naar de 2e Maasvlakte beginnen met het mooiste schip van Nederland, de "Z8". De 2e Maasvlakte is een imposant havengebied waar de grootste zeeschepen laden en lossen. Via de Hoek van Holland, de Nieuwe Waterweg en stormvloedkering varen we weer in de richting van Lage Zwaluwe. Halverwege de tocht verzorgen onze koks een overheerlijke lunch door middel van onze spectaculaire buffetlift. Een warm hapje mag in de middag natuurlijk niet ontbreken. Ook is de bar geopend voor een drankje naar keuze (drankje niet inbegrepen). Rond de klok van 18.00u. meren we weer aan in Lage Zwaluwe, waarna u kunt terugkijken op een uniek dagje uit. Datums 21 februari, 5 maart, 7 maart, 21 maart en 23 maart. Prachtige historische steden in Noord-Engeland! Wandel in York door de prachtige tuinen of breng een bezoek aan de grootste middeleeuwse kerk van Noord-Europa: York Minster. Het levendige Leeds staat daarnaast bekend als één van de beste shopbestemmingen van Europa. Hier kan je heerlijk eten drinken en een kijkje nemen op het prachtige culturele erfgoed. FERRIES Boek nu op pzc.nl/minicruise Prijzen zijn excl. andere auto, andere verzekering JOUW TRIP. JOUW SCHIP. 1,50 transactiekosten. Bekijk de actievoorwaarden online.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 22