24 H.J. Agterberg Leny Houpt-Pronk OVERLEDEN Hendrik Jan Agterberg Henk - Henk - Dankbaar dat zij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies geven wij u kennis van het heengaan van mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, oma en overgrootmoeder Wilhelmina Reijnhout - Geene 16 september 1931 f 6 februari 2019 Arie Kees en Andrea Liesbeth en Jaap Marianne en Patrick Andre en Carla Ellen en Richard Klein- en achterkleinkinderen Op nadrukkelijk verzoek van Wilhelmina heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Graag alleen schriftelijke condoleance. Correspondentieadres: Obsidiaan 3, 4337 LL Middelburg Cornelis (Kees) Kloosterman Biezelinge 'WHm my days art over., ford, fa 6y my side Henk Agterberg Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Pieter Houpt Zij overleed op 8 februari 2019, in de leeftijd van 86 jaar. Vlissingen: Pieter Kinderen, klein en achterkleinkinderen Van Beethovenlaan 12,4384 KN Vlissingen Het afscheid wordt gehouden op woensdag 13 februari om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer. ^1 Johannes Christianus Hamers Hans maandag 11 februari 2019 PM COLOFONE-mail: familieberlchtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u "Henk is aan zijn laatste reis begonnen" In liefde losgelaten Mijn lieve man, onze papa en trotse opa 23 november 1939 8 februari 2019 We zijn dankbaar voor de mooie tijd met elkaar. Elly Agterberg-Heijdens Robert en Ingeborg Ma rijn Jitte Astrid en Bart Jennifer en Maurice Martijn Lisanne en Coen Michelle Correspondentieadres: uitvaartcentrum Overtoom Groen, t.a.v. Familie Agterberg, Van Dishoeckstraat 620,4382 XW Vlissingen, agterbergh@zeelandnet.nl Woensdag 13 februari om 13:00 uur herdenken we Henk in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2,4381 HK in Vlissingen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Henk zei: „Bij mij is het glas altijd halfvol." Daarom komen we na afloop bij elkaar om het glas te heffen in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40, 4371 RE in Koudekerke. Dankbaar voor de zorg van dr. Lavrijse, dr. Osterman en Buurtzorg Vlissingen. Lood swe z e ri Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter M. Merrelaar, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.B.P. Jaburg, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 8 februari 2019 Enige en algemene kennisgeving Op zaterdag 9 februari 2019 is rustig en kalm van ons heengegaan, onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 88 jaar J. van Zweden - Kloosterman (in herinnering) P. van Zweden (in herinnering) S. Kloosterman (in herinnering) C. Kloosterman - Kuiper (in herinnering) E. Kloosterman D. Kloosterman - Ruissen (in herinnering) C. Dane - Kloosterman R. Dane Neven en nichten Correspondentieadres: Kerkweg 3,4424 NJ Wemeldinge De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 14 februari om 13.30 uur in de Chr. Ger. Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Er is vanaf 13.00 uur gelegenheid om van Kees afscheid te nemen. De begrafenis zal om plm. 14.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Duncan B.C. (Canada) Wemeldinge Terborg Met verdriet in ons hart hebben we kennis genomen van het overlijden van Henk was een trouw en gewaardeerd lid van ons Scheldeloodsenkoor. Wij wensen Elly, hun kinderen, kleinkinderen en overige familieleden veel troost en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens het Scheldeloodsenkoor. Jaap Pop, voorzitter Jan Katsman, secretaris Vlissingen, 11 februari 2019. "Liefde houdt niet op waar het leven eindigt en omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij. In alle eeuwigheid ben jij Achter ons liggen veel onvergetelijke jaren, voor mij ligt de leegte van de toekomst, die ik met steun van allen die Hans lief waren probeer kleur te geven, zoals mijn dierbare man dat zou hebben gewild. Mijn man, vader en onze opa Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Gent, België t Vlissingen 17 maart 1930 7 februari 2019 Jacoba Hamers-Vollemans Iris Hamers Boy van Liefvoort en Melanie de Klerk Robby van Liefvoort Correspondentieadres: Familie Hamers p/a Monuta Adrienne Klein Industrieweg 20 4382 NA Vlissingen U wordt uitgenodigd voor de crematiebijeenkomst op donderdag 14 februari in het crematorium in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Voorafgaand aan de crematieplechtigheid, tussen 12.00 en 12.20 uur kunt u afscheid nemen van Hans in de aula van het crematorium. Om 12.30 uur vangt de crematieplechtigheid aan. Na afloop bent u in de gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24