Goes is de nieuwe JOL Verkiezingen Naar de top 'Misstanden niet alleen bij Nuon' Walcheren Rik Dellaert was Het wondere leven van Andrea van den Broek Nadat een colporteur van Nuon in deze krant uit de school klapte over misleidende verkooppraktij ken, werd massaal gereageerd. Verkopers, oud-verkopers en klanten willen laten weten: dit is geen uitzondering, het gebeurt veel vaker. Niet alleen binnen Nuon Sales Force, de verkooptak van Nuon, maar ook bij andere be drijven die verkopen namens ver schillende energiemaatschap pijen wordt gerommeld aan de deur. De verkopers vertellen daar over ondanks de geheimhou dingsverklaring die vele van hen hebben moeten tekenen. In de arbeidsover eenkomst van één verkoper, die deze krant heeft zien, wordt gedreigd met boetes die opgelegd kunnen worden als hij alleen al het arbeidscontract deelt met derden. Toch treedt hij net als andere (oud-)verkopers naar buiten. Ze willen laten zien dat het breder speelt en kunnen slecht verkrop pen dat Nuon in deze krant zei zich niet te herkennen in het toe passen van misleidende verkoop technieken. Ook verkopers die een genuanceerder beeld willen schetsen en zeggen wél eerlijk te verkopen, ontkennen niet dat er Familieleden van hoogbejaarden vertellen hoe ze de verkooppraktijken ontdekten sprake is van misleiding door an deren in hun branche. Zij spreken van een 'kleine groep', anderen zeggen dat er meer aan de hand is. Dat er misleiding plaatsvindt, is zeker ook bekend bij vele klanten van met name Nuon die contact opnamen met deze krant. Fami lieleden van hoogbejaarden be schrijven hoe ze achter de ver kooppraktijken kwamen. Ande ren trapten er zelf (bijna) in. Zzp'ers blijken een kwetsbare doelgroep: omdat zakelijke con tracten geen bedenktijd kennen zoals particuliere contracten, kunnen zij veel moeilijker terug als ze ontdekken dat de over eenkomst anders is dan werd voorgespiegeld of gedacht. »P8 Nieuwsmedia Geen krant ontvangen? Bel 088-0561510 8 Het wemelt in Goes van de bouwactiviteiten. Bedrijven kiezen de stad massaal om zich te vestigen, de ene woonwijk na de andere stampt de stad uit de grond. De onstuitbare opmars van een groot dorp. Hij stapelde diploma op diploma en wil nu promoverer op een efficiënte scheiding van plastic Mannen maken de dienst uit op de kieslijst van Provinciale Staten Het Witte Paard schaakt zich een weg naar de top, waar niet degraderen eerst de doelstelling BIJLAGE Z 6 Verkopers energie: pak misleiden klanten aan Energieverkopers vinden dat het tijd is voor maatregelen om misstanden in hun branche tegen te gaan. Klanten worden misleid, de markt is ziek, stel len ze. Carla van der Wal Amsterdam zaterdag 9 februari 2019 Veel wind en regen 10°C pzc.nl Ook voor het laatste cfk regionale nieuws Jaargang 261 De PZC is onderdeel van: Prijs €3,70 1688 5 5 5 5 47" BIJLAGE Z3 ZEELAND14 ZEELAND2

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 1