Aan de 'ontbijtdame' van Bastion Hotel Roosendaal, Wat geniet ik intens van je als je met je mooie lange Ferrari-achtige uiterlijk mij goedemorgen wenst. Met je gulle lach, opgestoken haren en supervrouwelijke vormen raak je mijn ziel. Normaal serveer je koffie en ontbijt, maar wil je vandaag misschien mijn Valentijntje zijn? Ik vind je zo leuk Lieve Patricia, Er zijn eigenlijk geen woorden die gOed genoeg kunnen uitdrukken hoe leukje bent. Hoe lief. Hoe mooi. Ikvindje leuk omdatje erbent. Ikvindje mooi zoalsje bent. Ik hebje lief om wieje bent. Ron M'n lief, wil metjou verder. Kan nietwachtentotde14de #khouvanje! Ik heb je twee jaar geleden in september ont moet bij Mieke Vingerhoeds in Oirschot. Ik was met mijn broer en schoon zus. We hebben gedanst. Jij zat bij ons aan tafel. Toen wij weg gingen riep je me iets na, waar ik niet op heb gereageerd. Later had ik daar spijt van. Weet je nog wat je riep? Je vertelde me dat je uit Best kwam. Ik vind je nog steeds leuk. Een berichtje voor mijn allerliefste zus Moniek. Mijn steun en toeverlaat en mijn rots in de branding. Schwessie, ik hou van jou. Mientje Ze is al jaren activiteitenbegeleider bij Thebe Lucia Princenhage. Mensen spreken weleens van een vrouw uit duizenden, zij is zo'n vrouw. Ze staat altijd klaar voor de bewoners, biedt altijd een luisterend oor, heeft altijd goede raad en is altijd opgewekt. Onze valentijnsgroet is voor Mientje. 28 Liefs, 's Elles Lieve oma van Lammeren, U bent de allerliefste. V Kusjes van Chalou en Vlinder Het is je stem waar ik kippenvel en kriebels in mijn buik van krijg. Jouw stem die alle atomen in mijn lijf doet trillen. Jouw stem die elke werk dag 's middags de plaatjes met praatjes aan elkaar vlecht. Jouw stem die, als je ziek of met vakantie bent, niet te horen is en mijn dag grauw doet lijken. Je kent me niet, ondanks dat je mijn stem weleens hebt gehoord toen ik een jarige via jouw pro gramma mocht felici teren. Inmiddels ken ik jou een beetje door hetgeen jij over jezelf vertelt in je radiopro gramma. Je hebt een zoon en een dochter, een moeder van 90 die groene vingers heeft, en je wordt in oktober 61 jaar. Zal ik ooit de kans krijgen om iets van mezelf aan jou te laten zien? Samen met jou naar mieterse plaatjes luisteren, samen op de bank? In plaats van dat jij in de studio achter de microfoon staat? Mijn stille liefde, je bent zo leuk!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 116