Lieve Elly uit Maarssen, Alleen al als je naar me kijkt is mijn dag weer goed. Jan Bert My heart is, and always will be, yours. Ik vind je zo leuk. Je schat je Lieve oud-medewerkster van de hoorwinkel op Noord in Zwijndrecht, Door een reorganisatie moest je de winkel verlaten. Wat heeft jouw oud-werkgever niet in de gaten. Het gat dat in het team is geslagen. En de klanten die je missen en nog steeds om je vragen. Jij was de spin in het web en wordt nog steeds gemist. Ook persoonlijk mis ik je, maar ik weet geen list om je terug te krijgen. Rennen over de zeven heuvelen. Rennen over het strand en door de duinen. Rennen. Vandaag is het hartjesdag, even stilstaan bij hoeveel ik jou mag. Je bent de leukste, xxx Dank je wel, je kleurt mijn dag! Gert Elsje, fideel Elsje, m'n hart klopt sneller door jou en jouw hartje van goud klopt voor mij. Je bent het licht in mijn leven, de lucht in mijn longen, het bloed in mijn aderen. De inspiratiebron die nooit opdroogt. Eindeloos gelukkig maak je me, lieveke. Onvoorwaardelijke liefde, trouw door dik en dun. Waar zou ik zijn zonder jou, mijn allerliefste vriendin en vrouw?! Jouw Schrijverke de keren dat je heerlijk voor mij kookt of het dekbed van een schone hoes voorziet, voor de oma die je bent voor kleinzoon Daley, de etentjes bij kaars licht, de knuffels die je geeft, de lekkere fietstochten in de zomer, de liefhebbende moeder die je bent voor Yorick, Christy, Orin en Chantal. Uit de grond van mijn hart zeg ik: ik hou heel veel van je en zal dat altijd blijven doen. Het andere Kruikkie Lief Brouwerspopje in Haarlem, ik kijk uit naar de volgende kwartaalmeeting. Je Schnukelpupchen Lieve Mario, Anoniem Dag leuke man met museum jaarkaart. Op donderdag 10 januari bekeek je de tentoon stelling Familie in het Stede lijk Museum van Schiedam. Ik zei dat ik Bert van Leeuwen miste in het verhaal. Klik! Hannie Elke dinsdagochtend om 7 uur hoop ik dat ze er weer is: de exotische, mysterieuze schone zwemster. Haar mooie, gladde, chocoladebruine huid glanst in het water, als ze mij bij het banenzwemmen stoïcijns passeert met haar lichtblauwe badmuts. Zo cool als ze oogt, met haar lang bewimperde mooie ogen, is ze mijn warme verlichting in deze donkere dagen. Reden genoeg om elke dinsdag ochtend vroeg op te staan en op de fiets door de kou richting zwem bad te fietsen. Wetend dat ik straks hopelijk weer samen met haar mag zwemmen in dat warme bad. P.Y.T., onze botten zijn niet van glas. We kunnen af en toe tegen het leven opbotsen. Laten we zorgen dat ons hart niet bros en breek baar wordt, zoals het skelet van Raymond Dufayel. Zullen we samen voor de liefde kiezen? Het blonde meisje Voor mijn Kruikkie Ik wil je op deze manier bedanken voor de zorgzaamheid voor je moeder, ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019 27

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 115