Alexine Huygens Ik zie je elke vrijdag bij De Zwarte Ruiter in Den Haag. Volgens mij weet je allang dat ik je leuk vind. Zou graag een keer metje uitgaan. In Den Haag of in Leiden. Gewoon een borrel, sigaret en gezelligheid. Van mij Lieve R, Onze liefde kan en mag niet, maarikhou tochvanjou... Jeallerleukste buurvrouw V floporaa Vanma, Tbi - HeflocraiOLUMM KyconeK b Moefi M03anKe, KOTopaa, KaK MHe noKa3a/iocb, oimlukom AO/iro y>Ke 6bi/ia 3aKOHneHa. Lieve Halyna, jij bent het ontbrekende stukje in mijn legpuzzel, waarvan ik veel te lang dacht dat die al af was. Lieve X, We kennen elkaar een kleine dertig jaar. Lang geleden was je het eerste meisje tegen wie ik durfde te zeggen hoe verliefd ik op je was. Dat werd natuurlijk niets, maar we zijn sindsdien goede vrienden gebleven. We hebben de gekste en leukste dingen met elkaar meegemaakt en ik zou je niet willen missen. Die eerste verliefdheid waaide over, maar stak in de loop der jaren enkele keren opnieuw de kop op. Zonder dat ik het wilde. Ik hoef er niets mee, ge niet er in stilte van en vind het fijn iemand als jij in mijn leven te hebben. De vraag of de liefde weder zijds is, vind ik helemaal niet belangrijk. Ik had nog nooit nagedacht over de vraag hoe het toch komt dat ik bij herhaling ver liefd word op dezelfde persoon. De laatste keer heb ik daar eigenlijk voor het eerst over na gedacht. Mijn conclusie was zo eenvoudig als maar zijn kan: ik hou van je zoals je bent, je maakt me altijd vrolijk en in der tig jaar vriendschap heb ik niets slechts over je te zeggen. Ik vind het simpelweg altijd leuk als we elkaar zien. Dat het bloed soms kruipt waar het niet gaan kan, neem ik maar voor lief. Tegelijkertijd weet ik ook dat het leven te kort is om niet de ware liefde na te jagen. Daarom sta ik mijzelf toe om zo nu en dan te denken... wat als? Je Valentijn Je zat met je vriendinnen te eten. Ik keek naar jou, je bent zo mooi. Ik kon mijn ogen niet van je afhouden. Je liep van tafel en zei op afstand 'hallo'. Mijn gevoel zei: ga naar haar toe, maar de vlinders in mijn buik verlamden me. Jammer, ik wilde zo graag met je praten. Ik wil je ontmoeten en jou in je ogen kijken. Je Valentijn Jij bent mijn trots, mijn held en mijn maatje. Na ruim 47 jaren door dik en dun blijven we samen tot in de eeuwig heid. Mijn lieve Wil, houd vol, ik sta naast je. Je bent een kei en mijn lieve schat met een gouden rand. Kus Meindert Voor mijn geweldige zoon Dylan en mijn prachtige dochter Chelsea: Trots op jou Vergeet het soms te zeggen, dus doe ik het nou ik ben trots op jou drie woorden die vertellen dat ik van je hou zo veel van jou zo trots op jou in alles wat je doet geniet ik zó van jou heel trots op jou en lukt het even niet dan doe ik 't wel voor jou. Jullie allergrootste fan, mama 26

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 114