Hanita, T-rock girl, mis je wel. x Lieve Huib, Na 48 jaar samen met jou te zijn, hou ik nog steeds heel veel van jou. Liefs, je Tina Samen op weg. Tevreden over de wegen die we kozen. Gelukkig met de wegen die we gaan. Nieuwsgierig naar de wegen die nog volgen. Lieve schat, alweer dertig jaar samen, ik hou van jou tot in de eeuwigheid. Liefs, Karin Het was op een maandag ergens midden vorig jaar. Ik hielp in studentengebouw Upsilon in Groningen. Nieuwe buitenlandse studenten konden die dag inchecken. We hadden niet genoeg mensen om iedereen te helpen, dus was er extra hulp ingeroepen. Die extra mensen kregen eerst een rondleiding rondom het gebouw, en ik dacht ooklaat ik een rondleiding doen'. Ik kwam jou tegen, een leuke meid met donker haar, je glimlachte een paar keer naar me. Ik keek uit naar de middagpauze. We spraken elkaar kort. Daarna moesten we weer aan de bak. Je had mijn interesse gewekt -je ogen waren ook zo mooi - maar de pauze was voorbij. Toen ik je om 17.00 uur zocht, wasje al vertrokken. Daarna heb ik je nooit meer gezien. Het knaagde aan me en ik heb navraag gedaan bij mijn collega's. Ik weet nu alleen maar je naam: Maaike. En dat je als uitzendkracht inzetbaar bent op alle locaties. En ja, ik ben nog vrijgezel als je dit leest, Maaike! Ik zoek je Voor John, Liefde met een flinke afstand, virtueel, dat valt niet mee. Ik zou je liever live omarmen, maar je zegt nog altijd 'nee'. Toch stuur je trouw zo elke dag al gauw zo'n dertig keer wat xx'en, foto's en gedichten en het worden er steeds meer. Ik ben blij met jou, 't mag in de krant! Al twijfel ik... een goed idee? Dit nieuws is oud en bovendien ben jij geen abonnee. Voor mijn lief, vandaag op de dag af tien jaar bij elkaar. Lief en leed gedeeld, gelukkig met name heel veel lief. Ik vertrouw erop dat het voorlopig zo blijft. Samen doorstaan wij alles. Mijn wederhelft ben jij, ik hou van jou. In 1979 hebben we drie maanden samengewoond. Ik kookte vol liefde, deed jouw was met zachte hand. Toen moest jij gaan, jouw kinderen riepen. Ik bleef achter met een gebroken hart. In november 2018 hebben we elkaar weer ontmoet en mijn hartgevoel was goed, weg was de smart die veertig jaar lang heeft geduurd. Geef me alsjeblieft een klein stukje geluk en mijn Valentijn wordt eindelijk liefdevol. De jouwe Verliefd Gedragen door vleugels verlicht is je gemoed die ene te zien die er echt toe doet vuur van stil verlangen in dromen over hem alles overhebben voor het horen van zijn stem tellen van de dagen tot je hem weer ziet hoofd in de wolken slapen kun je niet angst in je hart want als hij jou niet ziet blijft slechts een leven met liefdesverdriet Riette I love you to the moon and back, see you in Bali. ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019 25

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 113