Cees, lieve schat, al bijna veertig jaar een paar. Op naar meer. xx, Jolanda Deze is voor de liefste vrouw van de wereld, Lara. Ze werkt in House of Dreams. Een vrouw om van te smullen, de mooiste in de wereld. Lieve schat, Dit jaar zijn wij zes jaar samen, en ik ben nog nooit zo gelukkig geweest als met jou. Samen kunnen wij de wereld aan, je bent niet alleen mijn man, maar ook mijn beste vriend en mijn soulmate. Onze twee prachtige kinderen zijn de kers op de taart. Hubby ik hou van jou, nu, morgen en altijd Wat was en ben ik nog stapel op jou. Ik moest wat we hadden in Spanje met geweld aftreken, voor jouw leven en mijn relatie. Het is al ruim 25 jaar geleden en je bent niet één dag uit mijn gedachten. Ik koester de herinneringen aan die tijd. In Dordt ben je gelukkig, houd dat vast. Still love you, dat weet je. A. Lieve char mante con ductrice die mij op zaterdag 24 november 2018 om streeks 10.05 uur op tram lijn 2 zo fijn heeft gehol pen. De rit ging vanaf de Molenvliet naar de Kei- zerswaard. Ik zou het leuk vinden om nader kennis met je te maken. Tot ziens? Renaldo is voor de 18de keer mijn Valentijn. Meer dan de helft van ons leven delen we al met elkaar. Vol goede en slechte ervaringen. Met als hoogtepunt de geboorte van onze zoon Jaylen in 2013. Dikke kus, Ornella Gulcan, I would like to tell you more, unfortunately this is not possible. Hannie, Al vele jaren zijn wij bevriend en ook al wonen we niet bij elkaar om de hoek en zien we elkaar te weinig: het is voor mij van zoveel waarde met jou lief en leed te kunnen delen. Lieve Hannie, ik hoop dat wij nog heel lang vriendinnetjes blijven. Liefs en dikke knuffel, Valentina Kees Asjelein, In 2008 leren kennen, in 2009 gaan samenwonen, in 2010 trouwen, in 2011 ons eigen huis, en in 2019 het eerste kleinkind. Ik dank jou voor ALLES, JJ/Jman Lieve Vonnie, Gossie, wat ben ik dol op je. Je hebt géén idee hoe veel. Zou dat 'houden van' zijn? Liefs van je mannetje uit Albufeira Lieve Wiempie, Ik hou van jou en wil je nooit meer kwijt, Z 'ayanü dyan!) Mou Cor 24

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 112