Lieve Boop, Ik vind je niet alleen zo leuk, maar ook zo lief. Zo zorgzaam voor mij, mijn hartendief Altijd rekening houden met een ander. Ik hoop dat je nog veel kunt genieten van je kleindochter Ivy, ondanks de chronische beperking waarmee je tobt. Je bent voor mij de ware en dat weet je gelukkig aljare. Je Knarfe Lieve D. Ik weet dat het niet kan, maar ik zou wel van de daken willen schreeuwen hoeveel ik van je hou. To the moon and back. Liefs S. Lieve Aarthi, Ik hou zoveel van jou, mijn liefste. Ik ben elke dag opnieuw verliefd. Jouw mooie alles zeggende ogen waarin ik verdrink. Jij bent mijn grote liefde. Veel liefs, R. Laat mij in je ogen wegsmelten. De Liefde is iets moois wat je niet kunt wegstoppen. Thinking about you24 hours Heb je jaren geleden leren ken nen bij pizzeria La Fontana in Gorinchem, toen je daar werkte. Ik kom je sindsdien regelmatig tegen en elke keer maak je me weer blij. Ik bewonder je, wat een leuk meisje ben je! Ingeborg, 20 maart 1966 Die andere ogen Mijn oudjaarstrip naar Antwerpen was geweldig doordat ik jou ont moette. Ik was vaak vlak bij je, omdat ik je niet alleen een schoonheid, maar ook een lieverd vond. Daarna droomde ik van je, schreef ik een gedicht en wilde ik je beter leren kennen. Jammer genoeg had jij daar geen behoefte aan. Nu probeer ik dat achter me te laten, maar verge ten zal ik je niet. Ik hoop je ooit weer te zien. Cao baby. Lieve J, Elke keer als ik je zie, gaat mijn hart sneller kloppen, en dan vraag ik me af 'is dit mijn telefoon in mijn broekzak, of ben ik gewoon blij om je te zien?' X.T. Anoniem ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019 23

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 111