Het is geen verborgen liefde, het is een liefde die al zestig jaar duurt. Je blijft de liefde van m'n leven. Pieter Burger Michel, jij bent zo mooi, lief, puur, zorgzaam, grappig en stoer. Elke dag ben ik weer blij dat jij mijn vriend bent. Ti amo. Caro xxx Elke dag laten we geliefden weten dat we van ze houden, maar tegen een geheime liefde durven we dat alleen op Valentijn te bekennen. Na onze oproep greep u massaal de kans om een valentijnsboodschap in te sturen. 'Ik vind je zo lief, slim, mooi, lekker.' Rob, nu bijna vier maanden en de nodige dates verder. Ik blijf je leuk vinden. Liefs, Karin Wat ben ik blij dat ik je gelukkig heb gemaakt. Dat jij, die geen kinderen kunt krijgen, toch oma bent geworden. Dat je er nog heel lang van mag genieten, natuurlijk samen met mij. Jouw Loebas In 1979 maakte jij mij totaal van slag en nu in 2019 bij de herontmoeting komt mijn hart niet meer bij. Ik hou nog steeds zielsveel van jou! Wil jij net als in 1979 weer mijn vriendje zijn? Liefs van jouw trouwe hond Judith, je bent een schat, de nummer 1 aan wie ik elke dag denk. Een drankje zou al mooi zijn! Lieve Neeltje, Je bent zo leuk! Vandaag is jouw dag! Ik zie je, al ben je niemand in het bijzonder. Je doet ertoe! Fijne Valentijn. straotpraot.nl Anoniem Al jaren krijg ik een 'anonieme' valentijnskaart. Elk jaar op 14 februari kijk ik uit naar de post. Elk jaar staat er 'blijf van je houden' op geschreven. Elk jaar zo'n lieve kaart krijgen doet mij goed. Weet dat ik ook van jou blijf houden! Marian Mijnbeek 22

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 110