Spekkoek FAMILIEBERICHTEN 15 Gerardus Cornelis Schoonen Cornelis Langebeeke OVERLEDEN Guljaam Dees Jan Bart Klaassen Geert Maria Theresia Johanna Nelen Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Heden overleed zacht en kalm mijn lieve man echtgenoot van Georgette Breijaert Hij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Axel: Georgette Dees-Breijaert 5 februari 2019 Rooseveltlaan 1,4571 HT Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 11 februari om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Enkel schriftelijke condoleance. Mijn dank gaat uit naar alle medewerkers van 'de Vurssche', afdeling 'Zuivelstraaf voor hun goede en liefdevolle verzorging in de afgelopen jaren. In plaats van kaarten. Ik heb afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man. echtgenoot van Nelly Moreauw 10 juni 1948 t 5 februari 2019 Correspondentieadres: Molenstraat 17 4543 CN Zaamslag De crematiedienst zal in besloten kring plaatsvinden. Mijn dank gaat uit naar de medewerkers van 'De Molenhof', afdeling 'De Batterie-je' voor de goede verzorgingen aandacht. Edwin Marteijn Bedroefd, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in 't Verlaet en 't Polderke van ons is heengegaan onze lieve zorgzame man, vader, schoonvader, opa en opaatje echtgenoot van 02 - 06 - 1926 Steenbergen f 06 - 02 - 2019 Westdorpe Westdorpe: Trees Schoonen-Nelen Breskens: Ria en Ludwig Beemem (B): Manon en Kelly Arnaud Rémi Westdorpe, 6 februari 2019. Bernharstraat 22, kmr. 15 4554 BE De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 12 februari om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Pa ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, waar u maandag 11 februari om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. ee/o (A mot PueAjd&v Kees Kees Langebeeke donderdag 7 februari 2019 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Edwin heeft zich vele jaren belangeloos en met veel enthousiasme ingezet voor de SPIE Internationele Juniorendriedaagse Axel. Wij zullen hem ook zo blijven herinneren. Wij wensen Evelien, de kinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur Stichting SPIE Internationale Juniorendriedaagse Zo plotseling ben je van ons heengegaan daar heeft niemand ooit bij stilgestaan. Wat in onze herinnering blijft is je lach. Bedankt voor alles wat je ons hebt gegeven. Omringd door liefde en warme gedachten van zijn naaste familieleden is vredig ingeslapen onze lieve broer en oom in de leeftijd van 54 jaar. Frans en Heieen Robin en Jamie Maikel en Renée Henken Els Angelique en Ronald - Yari, Boaz Els en Carlo Nikita en Davey Jacqueline Yannicken Jony Gent, 5 februari 2019 correspondentieadres: Oudeweg 78 4571 LP Axel Vrijdag 8 februari is er van 19.00 -19.30 uur gelegen heid afscheid van Ad te nemen in de aula op begraafplaats 'Westerzicht', Westsingel 3a te Axel. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 11 februari om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 teTerneuzen. Na de dienst kunt u de familie condoleren. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Adriana Langebeeke-Christiaanse Vrouwenpolder, 16 november 1934 Vlissingen, 4 februari 2019 Middelburg: Kees en Dinie Marina Annaliza en Michel Kees Gert en Truus René en llona Anouk en Chris Corneli en Hans Melanie en Niels Correspondentieadres: Veerseweg 135,4335 BD Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 8 februari van 12.00-12.30 uur in De Spil te Gapinge. Aansluitend om 13.00 uur zal de afscheidsdienst worden gehouden in De Torenkerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Gapinge. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in De Spil. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze dierbare zwager en oom gehuwd geweest met Sjaan Christiaanse In de leeftijd van 84 jaar. De familie wensen wij veel sterkte toe. Serooskerke(W), Neel en Henk Meijers-Christiaanse Oost kapel Ie, Gerrit en Monique Christiaanse-van Ovost Kinderen en kleinkinderen Serooskerke/Oostkapelle4 februari 2019 COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u I Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 63