FAMILIEBERICHTEN 15 Michiel Marres Cornelis Langebeeke OVERLEDEN Gerda Christina Joanna Ducrot-van Oudheusden Kees Langebeeke Kees Langebeeke Cornelis Langebeeke Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de bron van vreugd; Ps. 43:4 berijmd Diep bedroefd delen wij u mee dat de Heere tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde, zeer zorgzame man, onze lieve vader en opa Francois Slabbekoorn -Frans- in de leeftijd van 76 jaar. Willy Slabbekoorn-van Eenenaam Annemieke en Jan Johan en Hannie Willemieke Mariëtte Jolien Frans Mirjam Aron 6 februari 2019 Marijkelaan 80 4401 GK Yerseke De rouwdienst zal D.V. gehouden worden maandag 11 februari om 10.00 uur in de zaal van de Gereformeerde Gemeente, Molenlaan la in Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van ClaraThuis en RST voor de goede en liefdevolle zorg. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Dan ga ik op tot Gods altaren. Psalm 43 4 berijmd Bedroefd geven wij u kennis dat, na een langdurige ziekte, door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Franfois Slabbekoorn Frans Yerseke: Mina en Thomas Hoogerland-Slabbekoorn Biezelinge: Janny en August Nieuwdorp-Slabbekoorn Yerseke: Kees en Hannie Slabbekoorn-van Eenenaam Yerseke: Ko en Paula Slabbekoorn-Christiaanse Neven en nichten Yerseke, 6 februari 2019 Niets te veel en nooit te moe... Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid en liefde, is van ons heengegaan onze lieve moeder,oma, overgrootoma en zus, weduwe van Fons Ducrot Zij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Maarten Pien Machteld Han Geesje en overige familieleden 3 februari 2019 Correspondentieadres: Bluesroute 28,4337 WB Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 11 februari om 13.00 uur in de katholieke kerk te Vlissingen, Singel 106. Daarna wordt ma naar het crematorium Middelburg gebracht, Westelijke Oude Havendijk 3, waar men om 15.00 uur afscheid van haar kan nemen in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Bedroefd, maar dankbaar voor de mooie jaren die we samen gehad hebben, deel ik u mee dat na een lange periode van ziekte, rustig is ingeslapen mijn lieve man Michael Gaston Constant Marie Maastricht, 2 oktober 1941 f Middelburg, 30 januari 2019 Marica van de Kraats Broer en schoonbroer van Maastricht Maarten en Monique Marres-Dassen Amsterdam Eric Marres Boxtel Marli Marres Amsterdam Maijon Marres Venlo Ellen Marres en Hans Vlek Zeist Maud Marres Neven en nichten De begrafenis heeft in besloten kring in Maastricht plaatsgevonden. Veel dank aan de medewerkers van Villa Rittenborgh voor de goede en persoonlijke zorg gedurende de afgelopen jaren. Correspondentieadres Gortstraat 38,4331 LC Middelburg Kees 2)e- Pffeet/ mu/m, Pwjd&u donderdag 7 februari 2019 PM Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze dierbare zwager en oom gehuwd geweest met Sjaan Christiaanse In de leeftijd van 84 jaar. De familie wensen wij veel sterkte toe. Serooskerke(W), Neel en Henk Meijers-Christiaanse Oostkapelle, Gerrit en Monique Christiaanse-van Ovost Kinderen en kleinkinderen Serooskerke/Oostkapelle4 februari 2019 is overleden. Wij wensen de familie sterkte met dit verlies. Namens het bestuur en leden van de ringrijdersvereniging te Gapinge Heden bereikte ons het bericht dat mede oprichter van onze vereniging en ERE-lid Met droefheid geven wij u kennis dat de Here uit ons midden heeft weggenomen onze lieve broer, zwager en oom Biddinghuizen: Vrouwenpolder: Middelburg: Serooskerke: Oostkapelle: Gapinge: 4 februari 2019 Ko Langebeeke Corrie Langebeeke-de Lange Bram Langebeeke Frans Langebeeke Nella Langebeeke-Boot Johan Langebeeke Dien Langebeeke-Geschiere Jan Langebeeke Adrie Langebeeke-Looise Rina Jobse-Langebeeke Jan Jobse Lein Langebeeke Marie Langebeeke-Minderhoud COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.femilieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u weduwnaar van Adriana Langebeeke-Christiaanse Vrouwenpolder, Vlissingen, 16 november 1934 4 februari 2019 Middelburg: Kees en Dinie Marina Annaliza en Michel Kees Gert en Truus René en llona Anouk en Chris Corneli en Hans Melanie en Niels Correspondentieadres: Veerseweg 135,4335 BD Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 8 februari van 12.00-12.30 uur in De Spil te Gapinge. Aansluitend om 13.00 uur zal de afscheidsdienst worden gehouden in De Torenkerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Gapinge. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in De Spil. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa f.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43