[STIP ©088-7070600 22 Schrijf u snel in via proefcruisen.stipreizen.nl en maak kans op 2 van de 200 cruises! 1. Premier League Het is een toernooi op donderdag avonden op afwisselende locaties met normaal gesproken tien van 's werelds beste darters. Vanavond begint al weer editie 15 in Newcastle, de finale heeft op 23 mei plaats in The O2 Arena in Lon den. Deze keer zijn er vanwege de late afmelding van de Schot Gary Anderson negen vaste deelnemers en negen spelers die ieder één keer mogen meedoen. Gastspelers in Ahoy zijn bijvoorbeeld de Belg Dimitri van den Bergh (27 maart) en de Nederlander Jeffrey de Zwaan (28 maart). Na negen speel ronden valt de slechtste vaste deelnemer af. De beste acht dar- ters gaan verder, de beste vier plaatsen zich uiteindelijk voor de finaleavond. 2. Gary Anderson Gary Anderson klaagt al enige tijd over rugklachten. Ook vlak voor zijn partij in de halve finale van het WK eind december tegen Mi chael van Gerwen. De Vlijmenaar stelde toen dat de Schotse routi nier altijd wel wat te klagen heeft. Maar het is nu echt serieus. Eerst meldde de nummer 4 van de we reld zich al af voor de Masters. En begin deze week maakte Anderson bekend dat hij de volledige Pre mier League Darts laat schieten. De PDC besloot om niet te kiezen voor één vervanger, maar om ne gen beloftevolle spelers uit te no digen, die ieder één avond mee doen. 3. 'Barney' De Hagenaar die aankondigde dat dit zijn laatste jaar wordt in het profcircuit is afgezakt naar de 28ste plek op de wereldranglijst. Dat hij mee mag doen aan de prestigieuze Premier League komt doordat dartbond PDC en zendgemach tigde Sky Sports elk drie wildcards te vergeven hadden. Daarvan was er tot opluchting van Barney een tje voor hem. Hij gaat - als hij elke donderdagavond komt opdraven - het record aantal Premier League wedstrijden van Phil Taylor ver breken. 'The Power' eindigde op 208, Barney komt tot de eliminatie al op 209. Overigens kreeg Barney tijdens drie Kings of Darts-avon den in Groningen, Enschede en Den Bosch onlangs drie keer dik klop van de 'gestopte' Taylor. Van Barneveld opent de Premier League 2019 met een partij tegen James Wade. 4. MVG Hij voert al vijf jaar de wereldrang lijst aan, heroverde onlangs zijn WK-titel, won vorige week het Het mag duidelijk zijn dat ook dit jaar Michael van Gerwen de grote favoriet is eerste majortoernooi van het jaar (de Masters) en hij schreef de laat ste drie edities (en die van 2013) van de Premier League Darts op zijn naam. Het mag duidelijk zijn dat Michael van Gerwen op dit moment de grote favoriet is om op 23 mei weer die hoekige trofee bo ven zijn hoofd te tillen. En natuur lijk de bijbehorende cheque van 275.000 euro te innen. MVG begint zijn Premier League-campagne vanavond tegen Michael Smith; een rematch van de WK-finale van 1 januari. Toen won Mighty Mike eenvoudig. 5. Ahoy' Vorig jaar werden er bij toeval twee speelronden van de Premier League Darts in Rotterdam Ahoy gegooid. Eén avond was gepland, de ander was ter vervanging van de afgelaste avond in Exeter. Door het grote succes - binnen een kwartier waren alle kaartjes ver kocht - besloot de PDC dit keer di rect al twee Ahoy-avonden in het programma op te nemen: woens dag 27 en donderdag 28 maart. Ook nu vlogen de tickets weer rap over de toonbank. De twee avonden in Ahoy worden beschouwd als het officieuze afscheid van Raymond van Barneveld van het Neder landse dartspubliek. Hij wil zelf graag afzwaaien tijdens het WK eind dit jaar, maar het is uiterst twijfelachtig of hij daar zich nog wel voor weet te kwalificeren. 3-daagse riviercruise Lelystad - Lemmer - Kampen - Lelystad V reizen nlJ 7 t/m 9 april 9 t/m 11 april donderdag 7 februari 2019 Laatste keer voor 'Barney' GO Michael van Gerwen opent de Premier League vanavond tegen Michael Smith, een herhaling van de laatste WK-finale foto anp 'De Premier League Darts start vanavond niet met tien, maar met negen vaste spelers. Gary Anderson moest met rugklach ten afhaken. Dartbond PDC koos voor een bijzondere oplos sing. Vijf toelichtingen bij de Premier League Darts 2019. Max van der Put Rotterdam Wij geven 200 gratis plaatsen weg voor onze 3-daagse proefcruises in april! Het is bijna zover! Ons eigen riviercruiseschip, het MS Allegro, is deze winter flink verbouwd en vernieuwd. En dat moet natuurlijk gevierd worden met een ludieke en nog nooit ver toonde winactie. Wilt u een van onze eerste gasten zijn op de vernieuwde Allegro? En onze Allegro gratis testen tijdens de proefcruises in april? Schrijf u dan snel, maar zeker vóór 13 maart inl U maakt dan kans op 2 van de 200 plaatsen op één van onze gratis en geheel verzorgde 3-daagse riviercruises. Hoe kunt u winnen? Heel eenvoudig! Ga naar https://proefcruisen.stipreizen.nl om u direct aan te melden. Vul de benodigde gegevens direct in, en u dingt automatisch mee naar een van de 200 gratis plaatsen één van onze 3-daagse proefcruises. De winnaars krijgen automatisch bericht, en mogen mee op deze unieke proefcruises! Zie alle voorwaarden op de website. GRATIS PROEFCRUISEN! 2 overnachtingen in een 2-persoonshut Verblijf o.b.v. volpension Live entertaiment aan boord Stip-begeleiding aan boord Bustransfer Lelystad 2 overnachtingen in een 2-persoonshut Verblijf o.b.v. volpension Live entertaiment aan boord Stip-begeleiding aan boord om vr, -yiiMxrii

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 22