t O FAMILIEBERICHTEN 13 Helena Francisca Rammeloo Petrus Ras Piet JLdcCi Francina Sfot-Foes familieberichten COLOFON Familieberichten Jan Moreauw Lena Augustus Petrus van Ooteghem Margaretha Danckaert Familieberichten - ""Veilig in Jezus armen Na een jarenlange vriendschap is van ons heen gegaan onze dierbare vriendin Kee Roelse-Minderhoud Fanus en Bè f Gabriëlse Arjaan en Mina van Vaardegem Johannes Petrus Zij die ik lief heb ga ik verlaten. Zij die ik lief had Daar ga ik naar toe. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute", zacht en rustig is ingeslapen onze lieve ma, oma en oma-oma weduwe van 02 - 08 -1922 Philippine 03 - 02 - 2019 Sas van Gent Philippine: Harry in herinnering Wies en Johan Martin Philip Niek en Kkot-Jae CJ, Willem Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van "De Redoute afdeling de Stuiver voor de goede zorgen. Philippine, 4 februari 2019 Corr. adres: Dijckmeesterweg 13 4553 PN Philippine De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 9 februari om 10.30 uur in de parochiekerk Heilige Maria Hemelvaart te Philippine. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats te Philippine, waarna er gelegenheid is tot condoleren in restaurant "De Fijnproever", c Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze pa, opa en over-opa weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 98 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 29 januari 2019 Correspondentieadres: 's-Gravenstraat 140,4567 AM Clinge We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen in het crematorium. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van 'WZC Antonius' voor htm goede en liefdevolle verzorging. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. DE PERSGROEP online pzc.nl/familieberichten - dinsdag 5 februari 2019 ZV Veel te vroeg is overleden onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 64 jaar. Zoon van: Bernardus Moreauw f10 februari 1992 Anthonia Moreauw-van Hooff f 2 oktober 2014 Wissenkerke: Piet en Diny Heinkenszand: Dien en Rinus Terneuzen: Nellie en Jan Neven en nichten Goes, 31 januari 2019 Correspondentieadres: Dorpsstraat 14,4491 EK Wissenkerke We hebben in besloten kring afscheid van Jan genomen op maandag 4 februari in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden' te Goes. Het verlies was er al voor het einde Het verdriet voordat het afscheid kwam Toen die onzekere verwarring Bezit van jouw gedachten nam Bedroefd om haar heengaan, maar blij dat zij zolang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat geheel onverwacht is overleden onze lieve moeder en schoonmoeder Terneuzen, 25 februari 1930 t Vlissingen, 31 januari 2019 weduwe van Cor Slot Carla en Bert Cary -in liefdevolle herinnering Correspondentieadres: Marktstraat 77,4381 EV Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 7 februari van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend vindt om 14.00 uur de uitvaartdienst plaats in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in de ontvangkamer van het crematorium. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van woning 26, Ter Reede, voor de zeer goede verzorging. ITENPAC EDEN ■JV7 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 57