Rob Mei V 12 FAMILIEBERICHTEN A "N Jf Herman Roelandt OVERLEDEN Esther EmiCia Josephus Qeeraert-V'er6rugghe Emmy van der Hooft - de Kraker Emmy van der Hooft - de Kraker ^Cleaning Na alle fijne jaren die wij samen met hem mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame - Robert Franciscus - echtgenoot van Gerda Collet Stoppeldijk 5 september 1934 t Hulst, 3 februari 2019 Vogelwaarde: Gerda Mel - Collet Vogelwaarde: Heidi en Arno Diego joel Bossestraat 42B, 4581 BG Vogelwaarde De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 8 februari om 15.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren en aansluitend bent u welkom voor een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Johan van der Hooft Emmy Vol bewondering voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen moeten wij nu toch afscheid nemen van onze lieve collega, Emmy Emmy werkte sinds 2011 bij Dethon Cleaning als objectleider. Wij blijven haar herinneren als iemand die vrolijk, gedreven en betrokken was. We zullen haar missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Johan, Daisy André, Tessa en Nina, Kim Hendrik Collega's en medewerkers van Dethon Cleaning ^dethon Wij zijn diep geraakt door het overlijden van onze gewaardeerde collega Emmy van der Hooft - de Kraker Wij wensen de familie en naasten veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers van Dethon Een glimlach van liefde, Een traan van gemis, Omdat het zonder jou, Nooit meer hetzelfde is. Verdrietig moeten we veel te vroeg afscheid nemen van ons sterk, maar vooral dapper ondernemingsraadslid Emmy We wensen de familie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. De Ondernemingsraad van Dethon Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Annie Roelandt-van Bastelaar Hij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Paul en Margot Glenn Jordy Gent, 2 februari 2019 Correspondentieadres: DELA, t.a.v. Fam. Roelandt, Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 7 februari om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremato rium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Ieder die zich betrokken voelt is welkom. Rust zacht Lieve Wi If ried Emmy en Stoffel t Truus en Camiel t t Arnold t Henk en Greta Annelies t Anjes en Theo Henny en Marius dinsdag 5 februari 2019 ZV Nooit meer zal je door je tuintje lopen waar iedere bloem en iedere plant getuigde van je zorgende hand. Nu gaat de hemeltuin voor je open. Rustig is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder. In de lange tijd die ze bij ons is gebleven heeft ze mooie herinneringen achtergelaten Watervliet (België), 12 april 1921 Vlissingen, 1 februari 2019 weduwe van Germain Petrus Michael Geeraert Walter Lucien en Josee Stijn en Chava Jules Guido en Els Suzanne en Tom Rebecca Elza en Hans Wouter en Eveline, Isabelle, Benjamin, Odette Bart en Elien Janneke en Victor Charlotte Correspondentieadres: W. Geeraert, Frans Halslaan 2a, 4382 RG Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 8 februari van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal hier de afscheidsdienst voor Esther gehouden worden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar huisarts dr. Hamelink, verpleeghuisarts dr. von Meijenfeldt, de medewerkers van WVO Zorg team thuiszorg en de medewerkers en vrijwilligers van WVO Zorg team Hospice Ter Reede. echtgenote van Terneuzen, 13 september 1959 UZ Gent, 1 februari 2019 Johan Daisy en André Tessa, Nina Kim en Hendrik Correspondentieadres: Monuta Isabelle Braem t.a.v. fam. van der Hooft Postbus 78 4500 AB Oostburg De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 9 februari om 11:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Nadien is er een informeel samenzijn in de koffie kamervan het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Tot onze grote ontsteltenis hebben wij, na een ongelijke strijd, toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze zorgzame schoonzuster en tante Levi na Jac en Elly neven, nichten, achterneefjes en - nichtjes Als een dochter voor haar tante... We gaan haar missen We wensen Johan, Daisy, Kim, Andre, Hendrik, Tessa, Nina en de overige familie veel sterkte toe. Terneuzen: Tante Simone Edwin, Caroliene, Bowy en Joyce

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56