FAMILIEBERICHTEN 11 OVERLEDEN Maria Maatje van Eenennaam - Krijger Jan Janse Esther EmiCia Josephus (}eeraert-Ver6rugghe JlcCcCi Erancina Sfot-föoes Jan Moreauw Here, Gij zijt ons een toevlucht geweest van geslacht tot geslacht. Psalm 90 vers 1 Dankbaar voor alle liefde en toewijding die wij tijdens haar leven mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 4 mei 2003 weduwe van Laurens van Eenennaam Oudelande, 9 september 1922 t Vlissingen, 3 februari 2019 Heerlen Bram van Eenennaam f Yvonne Houben Luuk Mattaar Marlijn en Marion; Madelief, Liselotte, Annabel Guus en Jacqueline; Carlijn, Bram Marieke en David; Thomas, Leturen Amersfoort Adrie van Eeenennaam f Marja van Eenennaam - Gehem Margriet en Arno; Tijmen, Frederique, Djoeke Annemarie en Mark; Josephine, Willemijn, Floris Wijnand en Nicolette; Laurens, Adriënne Charlotte en Jouke; Loek Zwolle Hans van Eenennaam Margo van Eenennaam - Hagelstein Juliet en Niek; Sarah, Leturen Mariët en Coen; Maud, Tess Onze dank gaat uit naar de medewerkers van het zorgteam Scheldehof woning 1 voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres Spiekerbrink 11 8034 RA Zwolle De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op D.V. vrijdag 8 februari om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. Voorafgaand aan de dienst is er van 11.30 tot 12.45 uur gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetings ruimte van de kerk. Na de dienst zullen wij als familie haar begeleiden naar de begraafplaats en zal zij ter aarde worden besteld in het graf bij haar man. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Johannes Petrus Na een lang en zorgzaam leven is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en opa-opa Ablaham Colijn Bïam 2)en heldel, 21 juli 1922 1" 1/eeïe, 3 febluaïi 2019 Mw M.C. Colijn - Heijdens Hans en Hartnie Annemarie en Attila Luuk Leo en Renee René en Carin Fayline en Maurice Correspondentieadres: Familie Colijn Hollandiaplein 11.06 4461 GT Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 9 februari 2019 om 10.30 uur in het Vlinderhuis, Geldeloozepad 30 (op de begraafplaats) te Goes. Na de bijeenkomst brengen we Bram naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats in Kloetinge. Nadien is er een informeel samenzijn in het Geerteshuis, Jachthuisstraat 13 te Kloetinge waar u de gelegenheid heeft om de familie te condoleren. Voorafgaand is er in het Vlinderhuis van 10.00 uur tot 10.20 uur de mogelijkheid om afscheid te nemen van Bram. Heel veel dank aan Nieuw Sandenburgh Veere, team afdeling Kruithof voor de uitstekende en liefdevolle zorg. dinsdag 5 februari 2019 Wij ontvingen zaterdag het bericht dat onze broer, zwager en oom is overleden. in de leeftijd van 89 jaar. Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen sterkte met dit verlies. 's-Heer Arendskerke: Adrie Janse Westbank BC Canada: Koos Janse-Boogert Kraggenburg: Cobi Janse-Koppejan 's-Heer Hendrikskinderen: Hubi Janse-Glerum neven en nichten 's-Heer Arendskerke, 4 februari 2019 Nooit meer zal je door je tuintje lopen waar iedere bloem en iedere plant getuigde van je zorgende hand. Nu gaat de hemeltuin voor je open. Rustig is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder. In de lange tijd die ze bij ons is gebleven heeft ze mooie herinneringen achtergelaten Watervliet (België), 12 april 1921 t Vlissingen, 1 februari 2019 weduwe van Germain Petrus Michael Geeraert Walter Lucien en Josee Stijn en Chava Jules Guidoen Els Suzanne en Tom Rebecca Elza en Hans Wouter en Eveline, Isabelle, Benjamin, Odette Bart en Elien Janneke en Victor Charlotte Correspondentieadres: W. Geeraert, Frans Halslaan 2a, 4382 RG Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 8 februari van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal hier de afscheidsdienst voor Esther gehouden worden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar huisarts dr. Hamelink, verpleeghuisarts dr. von Meijenfeldt, de medewerkers van WVO Zorg team thuiszorg en de medewerkers en vrijwilligers van WVO Zorg team Hospice Ter Reede. Het verlies was er al voor het einde Het verdriet voordat het afscheid kwam Toen die onzekere verwarring Bezit van jouw gedachten nam Bedroefd om haar heengaan, maar blij dat zij zolang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat geheel onverwacht is overleden onze lieve moeder en schoonmoeder Terneuzen, 25 februari 1930 Vlissingen, 31 januari 2019 weduwe van Cor Slot Carla en Bert Cary -in liefdevolle herinnering Correspondentieadres: Marktstraat 77,4381 EV Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 7 februari van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend vindt om 14.00 uur de uitvaartdienst plaats in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in de ontvangkamer van het crematorium. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van woning 26, Ter Reede, voor de zeer goede verzorging. Veel te vroeg is overleden onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 64 jaar. Zoon van: Bernardus Moreauw f 10 februari 1992 Anthonia Moreauw-van Hooff f 2 oktober 2014 Wissenkerke: Piet en Diny Heinkenszand: Dien en Rinus Terneuzen: Nellie en Jan Neven en nichten Goes, 31 januari 2019 Correspondentieadres: Dorpsstraat 14, 4491 EK Wissenkerke We hebben in besloten kring afscheid van Jan genomen op maandag 4 februari in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden' te Goes. Jesse Tom

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43