reiskatern.nl 10 ZEELAND THE VOICE NAVARONE Afgelopen vrijdag maakten ze grote indruk in de eerste liveshow van The Voice of Hollandd En coach Anouk had nog een presentje. Navarone mag op 30 april en 3 mei in de Ziggo Dome spelen, in het voorprogramma van de zangeres. Toscane: Florence, Pisa en Elba Makarska Rivièra en Dubrovnik Boek nu deze reis op reiskatern.nL/pzc ie zagen we echt niet ^^^^aankomen', zegt de ^^■uit Middelburg af komstige gitarist Ro man Huijbreghs (30). ,,Het is een droom om in de Ziggo te spelen. Hopelijk ooit een keer op eigen kracht, maar dit is echt supervet als begin. Voor ons is dit de mega- kers op de taart bij The Voice of Hol land." Toen in november bleek dat het vijftal meedeed aan de audities van het programma, reageerde menigeen verbaasd. Behalve dat het de eerste rockband in The Voice of Holland is, timmert Navarone al tien jaar aan de weg in binnen- en buitenland. En zeker niet zonder succes. „Ogenschijnlijk is het een heel rare match", beaamt Huijbreghs. ,,Het ging op zich hartstikke goed met Navarone. Maar er waren ook heel veel mensen die we nog steeds niet hadden kunnen berei ken, wat met een programma als The Voice wel kan. We hoopten dat we door het plafonnetje heen kon den breken waar we de laatste tijd tegenaan zaten. Dat lijkt nu ook te gebeuren. Voor iedereen is het al een heel geslaagd experiment. De drive is er nu om ook de finale te halen en mogelijk zelfs te winnen. Waarom niet? Als we toch al zo ver zijn, laten we de bal dan maar he lemaal inkoppen." Natuurlijk had het ook verkeerd kunnen uitpakken. ,,Maar: no risk, no gain. Soms moet je gewoon je- Soms moet je gewoon jezelf in het diepe gooien en kijken wat er gebeurt zelf in het diepe gooien en kijken wat er gebeurt. We hadden er wel een goed gevoel bij. We speelden al elke maand 's ochtends op de ra dio bij Giel Beelen een eigen num mer en een cover. Waarom zouden we niet dat wat we supergaaf vin den 's avonds ook op tv doen voor 2 miljoen kijkers?" Moeder Navarone had een sterke voorkeur voor Anouk als coach. ,,Omdat ze supereerlijk is. Dat kan soms pijn lijk zijn, maar je weet wel wat je aan haar hebt", zegt Huijbreghs. ,,Ze helpt ons erg om dicht bij ons zelf te blijven. Anouk ontfermt zich als een moeder over ons wan neer het moet, maar laat ons soms ook vrij zodat we zelf dingen moe ten beslissen. Het is een heel mooie wisselwerking." Behulpzaam De Zeeuwse gitarist is aangenaam verrast door de begeleiding van het programma. „Vooraf weet je niet wat je kunt verwachten. Maar vanaf het eerste moment was ie dereen zo aardig en behulpzaam. Vooral die liveshows zijn echt heel bijzonder. Er zijn 350 mensen de hele week aan het werk om ervoor te zorgen dat je als artiest een zo goed mogelijke performance kunt geven." Tegelijkertijd is Navarone bezig met een clubtour, die volledig is uitverkocht. ,,De tour liep al goed, maar door The Voice heeft die nog een extra boost gekregen. Toen we na de eerste clubshow in Alkmaar van het podium af stapten, kwa men twee mensen naar onze zan ger Merijn toe en zeiden: we zijn hier door The Voice. Ze waren hele maal fan geworden. Dat is precies waar we op hoopten. Zoals Hanni bal Smith van The A-Team zei: 'I love it when a plan comes together'." 10-daagse busreis 10 dagen 12 dagen baldErman.nl 12-daagse busreis dinsdag 5 februari 2019 PC Je loopt risico maar no risk no gain Navarone bij The Voice of Holland, met tweede van links gitarist Roman Huijbreghs. foto william rutten Rolf Bosboom Middelburg -Roman Huijbreghs Vertrek: 8 april t/m 21 oktober 2019 7 overnachtingen in het 4* Grand Hotel du Park et Regina in Montecatini Terme 1 x per week Toscaans diner met muziek schitterende steden met prachtige gebouwen en kunst schatten uit het verleden. We verblijven in Montecatini Terme, één van de meest sjieke kuuroorden van Toscane. Een zeer elegante plaats met schitterend geometrisch aangelegde tuinen en parken en met een mild klimaat. Montecatini Terme heeft naast haar bloeiende cultuur ook een gezellig uitgaansleven. Tot laat in de avond zijn de prachtige winkels en gezellige cafés met terrassen geopend. Ga mee en laat u verrassen op deze prachtige reisi Boek deze 10-daagse excursiereis Toscane bij Boldermani Tijdens deze prachtige reis laten wij u kennis maken met het wereldberoemde Toscane. De streek is bekend om zijn kunstgeschiedenis en het prachtige landschap met glooiende heuvels, rijen cipressen, wijn- en olijfgaarden, schitterende middeleeuwse steden en de mediterrane zon. Ook op cultureel gebied heeft Toscane veel te bieden, met name in Florence en Siena. Adembenemend zijn deze Vertrekdata en prijs per Prijzen 2019 persoon Maandag 8,15,22 april 559,- Maandag 29 april €569,- Maandag 6,13,20,27 mei 579,- Maandag 3,10,17,24 juni 579,- Maandag 1,8,15,22,29 juli 579,- Maandag 5,12,19,26 augustus 579,- Maandag 2,9,16,23 september 579,- Maandag 30 september €559,- Maandag 7 oktober 549,- Maandag 14 oktober €529,- Maandag 21 oktober 499,- Bij de prijs inbegrepen: Koffie of thee bij vertrek 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 7 overnachtingen in het 4* Grand Hotel du Park et Regina in Montecatini Terme Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en een 3-gangen diner 1 x per week Toscaans diner met muziek Wifi in het Grand Hotel du Park et Regina gratis Excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting De Makarska Rivièra is de kuststrook tussen Split en Dubrovnik. Deze Rivièra is een van de mooiste gedeeltes van de Adriatische kust met ontelbare zand- en kiezel stranden, pijnbomen, olijfbomen, wijnranken en azuur Vertrekdata en prijs per Prijzen 2019 persoon Maandag 8 april €549,- Maandag 22 april 649,- Maandag 6 mei €679,- Maandag 20 mei 689,- Maandag 3 juni 699,- Maandag 17 juni 719,- Maandag 1,15 juli €739,- Maandag 12 augustus €739,- Maandag 26 augustus 719,- Maandag 9 september 699,- Maandag 23 september €659,- Maandag 7 oktober 619,- Maandag 21 oktober €599,- blauwe baaitjes. Het noordelijke deel van de Rivièra ligt aan de voet van het Biokovo massief. Dit bergmassief heeft vreemd gevormde karstformaties met grotten en diepe kloven. Het beschermt de Rivièra tegen de koude winden uit het noorden, waardoor de zeewatertemperatuur al vroeg in het voorjaar aangenaam is. We verblijven tijdens deze rondreis in het kleine maar mondaine vissersplaatsje Neum, in het prima 4* Grand Hotel. Hoogtepunten in deze reis zijn zeker de excursies aan Dubrovnik, Mostar en de Plitvice meren. Boek deze prachtige reis Makarska Rivièra en Dubrovnik bij Bolderman Excursiereizeni Bij de prijs inbegrepen: Koffie of thee bij vertrek 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 2 overnachtingen in de omgeving van Zagreb 7 overnachtingen in het 4* Grand Hotel in Neum Wifi in Grand Hotel Neum gratis Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en 3-gangen- diner Excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met reisleider/chauffeur Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Tol- en parkeergelden •Toeristenbelasting Fauten en prijswijzigingen voorbehouden. Meer informatie en boeken: Ga voor Toscane naar onze website reiskatern.nl/pzc/B0L1909 en voor Makarska naar reiskatern.nl/pzc/B0L1910 of bel met Bolderman.nl 0319-590959 of mail naar info@bolderman.nl *Geldig t/m 2D januari 2019 (niet geldig in combinatie met andere kortingen en op reeds geboekte reizen). Prijs p.p.o.b.v.2 pers, kamer excL. Calamiteitenfonds reserveringskosten, axcursmrmzan Vertrek: 8 april t/m 21 oktober 2019 7 overnachtingen in het 4* Grand Hotel in Neum Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 42