FAMILIEBERICHTEN 25 J? J? PeteR Peter de Wijze COLOFON Familieberichten OVERLEDEN anms is Cornells oeye ^jan oeye Els Dubbeldam-Rijckaert Jan Een goed mens, een levensgenieter, mijn maatje door dik en dun, onze lieve Els heeft ons te vroeg verlaten. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos. Pieternella Johanna echtgenote van Jan Jacob Dubbeldam Zij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Sluiskil: Jan Sluiskil: Moniek en Peter Erika en Tim Amber en Pascal Emma, Soof, Kyra Sluiskil: Mario in liefdevolle herinnering Sluiskil: Chantal en Mario Tycho 26 januari 2019 Landstraat 8,4541 GC Sluiskil We hebben in besloten kring afscheid van haar genomen in het crematorium. Onze speciale dank gaat uit naar dr. Haerens en naar Miranda van DELA. (P.C.A. de Wijze) pzc.nl/familieberichten Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. - Familieberichten - f maandag 4 februari 2019 ZV Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden mijn zorgzame man, lieve vader en trotse opa echtgenoot van Maria Johanna de Poorter Biervliet, 16 april 1935 Breskens, 31 januari 2019 Marie Angelo Laika Corine Nemo J.H. van Dalenstraat 14 4511 BV Breskens De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 7 februari om 10:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Nadien is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Mijn lieve opa Woont nu in de hemel Boven de wolken, vlakbij de zon Opa ik wil niet dat je weg bent Ik wou datje hier blijven kon Liefs van Corine Vrienden die je hebt verloren, zijn niet dood, Ze zijn je voor gegaan. Een paar stappen verder op de weg die jij moet volgen in de stappen die zij hebben gezet. Na het genieten van een vol en mooi leven, dankzij jullie allemaal, zeg ik jullie vaarwel. Huil niet om mij Ik heb een goed leven gehad (dingen gingen goed, dingen gingen fout, zo is het leven, ik heb ervan genoten). Ik hoop dat jullie er ook zolang mogelijk van genieten, ik ben dankbaar dat ik jullie heb mogen kennen en van jullie heb mogen genieten. Veel liefs, Middelburg 31-07-1954 131-01-2019 Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 5 februari van 19.00 uur tot 20.00 uur in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematie vindt plaats op vrijdag 8 februari om 14.00 uur in de auia van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Correspondentieadres: Fam. De Wijze p/a Adagio Uitvaartzorg Buitenhovelaan 1 4337 HJ Middelburg We zijn verdrietig om te moeten melden dat we onze lieve en dappere broer, schoonbroer en oom hebben moeten loslaten. Minder dan een jaar na de constatering van zijn ziekte is, na een spoedopname in het ziekenhuis in Goes, overleden in het bijzijn van familie en vrienden sinds 2007 weduwnaar van Charo de Wijze-Garay. 31 januari 2019 Adri de Wijze en Kristien Vanhoutte Daniëlle en Maikel, Lissyen Elijah Peter en Delise Jacko de Wijze t Harri de Wijze en Melina de Wijze-Auerbach Jacob en Ayomi Onze dank gaat uit naar vrienden, buren, huisarts en kennissen die hem hebben ondersteund. Correspondentieadres: Fam. De Wijze p/a Adagio Uitvaartzorg Buitenhovelaan 1 4337 HJ Middelburg SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens FA a op mensenlinq.nl geplaatst. DE PERSGROEP. familieberichten i online FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 55