O O) CD O 9 Hekkensluiter wordt dankzij sterk kwartier met 0-3 verslagen 0-3 HS* Karim Bannani (links), die goed was voor twee assists, duelleert met Eemdijk-aanvaller Yannick Bouw. Gianni Tiebosch (midden) en Rafik El Hamdi (rechts) kijken toe. foto-s albert van der ploeg/orange pictures Bouzambou Zegers Dankzij die drie punten blijft de ploeg bovenin meedraaien en blijft het kans rijk voor de tweede-periodetitel. De vraag is wat er de komende maanden nog allemaal gaat gebeuren in die derde divisie? Koploper Noordwijk verloor zaterdag voor de eerste keer (0-1 tegen Stedoco), terwijl Quick Boys voor de derde keer op rij onderuit ging. Hoek kroop daardoor samen met DVS'33 naar de (gedeelde) tweede plaats. De achter stand op Noordwijk bedraagt zes pun ten. Jonathan Constansia benadrukte meteen dat Hoek nu lef moet tonen. ,,Natuurlijk moeten we vol voor een pe- riodetitel gaan. We spelen iedere wed strijd voor de winst, maar die overtui ging moet ook echt in ons hoofd zit ten'', zei de middenvelder. ,,De tegen standers moeten ook weten dat wij een titelkandidaat zijn. Ik denk dat wij voor niemand onder hoeven te doen in deze competitie. Tot nu toe heb ik niet één team gezien dat écht beter was. Goed, DVS'33-uit was lastig, maar toen mis ten we drie man. En zelfs toen had den we nog een gelijkspel uit het vuur kunnen slepen." Tweede plek De nederlaag van een week eerder op eigen veld te gen Dovo (0-2) voelde nu extra zuur. „Anders hadden we nu dus alleen op de tweede plek gestaan", aldus Constansia. „Als wij honderd procent ge ven, hoeven we voor niemand bang te zijn. Er komen nu mooie, cruci ale weken aan, wist hij. „Vol gende week moeten we thuis revanche nemen op FC Lisse. Maar het is dan ook DVS'33 tegen Noord- wijk. Daarna kan 1 het er weer heel anders uitzien.'' In Bunschoten-Spakenburg deelde Constansia zaterdag voor rust in de ma laise. Hoek speelde in een te laag tempo, maakte voorspelbare en vooral slechte keuzes in balbezit, was die bal vaak heel snel kwijt en mocht van geluk spreken dat Eem dijk niet profi teerde. „We lie pen te veel met de bal en wisselden niet snel genoeg van flank. Eem dijk kon daardoor makkelijk in positie blij ven", analy seerde Rik Im- pens. „Eigenlijk mochten we van geluk spreken dat het nog 0-0 stond, want Eem dijk kreeg echt een paar goede kansen." In de tweede helft liet Hoek een ander ge zicht zien, tegen een ploeg die de krachten weg zag vloeien. Die tweede helft maakte ook duidelijk dat Hoek een ploeg is die uitgedaagd moet worden. Dat was tegen het zwakke Eemdijk, dat nauwelijks stootkracht heeft, heel weinig het geval. Topscorer Impens zette negen minuten na rust goed door en bediende Kyle Doesburg. De naar Stedoco vertrekkende topsco rer kopte zijn veertiende van het sei zoen binnen. Daarna maakte Impens zelf zijn negende (met het hoofd) en tiende competitietreffer. „De ruimtes werden groter, we kregen kansen en maakten ze af', aldus Impens. „Na de 0-1 wisten we eigenlijk al dat het bin nen was." Bij beide treffers van Impens was Ka rim Bannani de aangever. De Terneu- zense linksback startte voor de eerste keer in de basis. Voor rust had Bannani Dat ik twee assists achter mijn naam heb, is lekker. Je wilt belangrijk zijn voor de ploeg het lastig, in de tweede helft speelde hij net als de rest van de ploeg vanuit zijn kracht. Dat kwam ook door de tactische omzetting die tijdens de rust was door gevoerd. Constansia ging op het mid denveld minder diep spelen en daar door kwam Hoek veel meer aan voet ballen toe. „Jonathan moet het spel voor zich hebben", vond Impens. „Dan is hij echt goed." Voor Karim Bannani geldt ei genlijk hetzelfde. Tegen Eem dijk bediende hij Impens twee keer, bij de 0-2 en 0-3. Bij de derde treffer van Hoek veroverde Bannani de bal, speelde Gianni Tiebosch in en be gon te sprinten. Tiebosch gaf de bal op het juiste moment weer mee, Bannani hield het overzicht en legde de bal terug op Impens. Bannani verstuurde ook een aantal fraaie crosspasses. ,,Daar hadden we het in de rust over gehad. Gebruik je traptechniek, zeiden een paar jongens. We kwamen dan in de één tegen één en zo konden we ze pijn doen.'' Hij vertelde vooral opgelucht te zijn, na zijn eerste basisplaats in bijna negen maanden tijd. De laatste keer dat hij aan een officieel duel begon, was in de play offs om promotie naar de eredivisie, op 13 mei 2018 met FC Dordrecht tegen Sparta. ,,Dit geeft een goed gevoel'', zei Bannani. ,,Dat ik twee assists achter mijn naam heb, is ook lekker. Je wilt be langrijk zijn voor de ploeg. En nu ge woon lekker doorgaan.'' maandag 4 februari 2019 PM 3 Zaalvoetballer Saïd Bouzam bou en het Ne derlands team wonnen ook de derde en laatste wedstrijd op het eerste WK-kwa- lificatietoernooi. Gastland Bulga rije werd met 6-1 verslagen. De Vlissinger was goed voor twee goals en een as sist. Oranje plaatste zich zo voor de vol gende ronde. 2 Ralph Zegers (foto) blijft nog minimaal één seizoen trainer van SKNWK. Momenteel is Zegers aan zijn eerste seizoen bezig in dienst van de zater dag-vierdeklas ser. Afgelopen zomer volgde hij daar Perry Snoep op. On der leiding van Zegers staat SKNWK ne gende in de vierde klasse B. Hij was eerder trainer bij onder meer Groede, HVV'24 en JVOZ. Na rust heeft Hoek weinig te duchten van Eemdijk Na een matige eerste helft, met voorspelbaar en slordig voetbal, maakte Hoek zaterdag na rust als nog het verschil tegen hekkenslui ter Eemdijk. De ploeg van trainer Hugo Vandenheede mocht de han den dichtknijpen dat het halver wege nog 0-0 stond, maar tapte na rust uit een ander vaatje. Dankzij een surplus aan individuele kwali teit, een tactische omzetting en een opstomende linksback won Hoek met 0-3. Barry van der Hooft Bunschoten-Spakenburg Jonathan Constansia: ,,We doen voor niemand 0-1 54. Doesburg 0-2 63. Impens 0-3 68. Impens Opstellingen Ruizendaal De Jonghe Beukers Fitsch Hartog Van Leiden Huijgen Van den Bergh De Graaf Bannani Van de Groep Vandepitte El Hamdi 80. Wijkhuijs El Bennay Constansia 71. Van de Dikkenberg Impens Van Eeken De Jager Bout 74. Van Renterghem 71. Morrison Doesburg Bouw 83. Nyemb onder en iedereen moet weten dat wij een titelkan didaat zijn.'' —Karim Bannani Scheidsrechter: E.P.W. Thijs (Bavel) Toeschouwers: 150 a

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 37