FAMILIEBERICHTEN 25 Catharina CasteC-de Witte Catrien CasteC-cCe Witte Jan Janse OVERLEDEN Catrien PeteR Peter de Wijze Anneke Reijnhout - Lenselink Anneke Reijnhout - Lenselink OVERIGE BERICHTEN pv Denk aan mij terug maar niet in de dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende tpn hoe ik was toen ik alles nog kon Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, trotse oma en over-oma Koudekerke, 25 maart 1940 Oost-Souburg, 2 februari 2019 weduwe van Wim Castel Arno Castel Janet Castel Danny en Ellen Smaardijk-Jobse Yvonne en Stefanie Smaardijk-Spijker Nadia, Levi Jack en Anja Castel-van Wallenburg Correspondentieadres: Noorderbaan 85, 4386 CE Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 6 februari om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend vindt de samenkomst waarin wij haar gedenken om 13.15 uur plaats. Na de samenkomst ontmoeten wij elkaar in de ontvangkamer voor een informeel samenzijn. Op 78-jarige leeftijd is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Tiny en Piet de Looff-de Witte neven en nichten Koudekerke, 2 februari 2019 Het kaarsje is opgebrand, het vlammetje gedoofd. In de leeftijd van 89 jaar is overleden onze lieve pa, opa en overopa Gehuwd geweest met Corry Janse-van den Berge 's-Heer Arendskerke, 24 mei 1929 f 's-Gravenpolder, 2 februari 2019 Bram en Ria Maaike en Mare Rineke en Ismail, Matilda, Otis Helma en Jack Nanne en Martin Ilja en Arjan, Mila, Ibe Correspondentieadres Brugstraat 2,4475 AP Wilhelminadorp De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 7 februari om 13.00 uur in het rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene begraafplaats te Biezelinge aan de Biezelingseweg. Hierna is er een informeel samenzijn in bovengenoemd rouwcentrum. Wij zijn de medewerkers en vrijwilligers van Egelantierstraat woning 30 in 's- Gravenpolder dankbaar voor de liefdevolle zorg, inzet en aandacht. (P.C.A. de Wijze) Het maakt ons stil en verdrietig afscheid te moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma weduwe van Kees Reijnhout Middelburg, 8 maart 1951 t Middelburg, 1 februari 2019 Middelburg Jeroen Purmerend Martha en Rob Lev, Jolie Correspondentieadres: Monceaupark 4 1448 GJ Purmerend Anneke is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 6 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de begrafenis, zal worden gehouden op donderdag 7 februari om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze dierbare zus, schoonzus en tante Middelburg: Piet Lenselink Addie Lenselink-de Putter (in herinnering) Serooskerke: Annemarie van der Veer-Lenselink René van der Veer neven en nichten stille bij groot verlies Alexandra Markusse Uitvaartverzorging uitvaartinzeeland.nl 0113 214 291 maandag 4 februari 2019 PM Vrienden die je hebt verloren, zijn niet dood, Ze zijn je voor gegaan. Een paar stappen verder op de weg die jij moet volgen in de stappen die zij hebben gezet. Na het genieten van een vol en mooi leven, dankzij jullie allemaal, zeg ik jullie vaan/vel. Huil niet om mij ik heb een goed leven gehad (dingen gingen goed, dingen gingen fout, zo is het leven, ik heb ervan genoten). Ik hoop dat jullie er ook zolang mogelijk van genieten, ik ben dankbaar dat ik jullie heb mogen kennen en van jullie heb mogen genieten. Veel liefs, Middelburg 31-07-1954 f 31-01-2019 Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 5 februari van 19.00 uur tot 20.00 uur in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematie vindt plaats op vrijdag 8 februari om 14.00 uur in de auia van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Correspondentieadres: Fam. De Wijze p/a Adagio Uitvaartzorg Buitenhovelaan 1 4337 HJ Middelburg We zijn verdrietig om te moeten melden dat we onze lieve en dappere broer, schoonbroer en oom hebben moeten loslaten. Minder dan een jaar na de constatering van zijn ziekte is, na een spoedopname in het ziekenhuis in Goes, overleden in het bijzijn van familie en vrienden sinds 2007 weduwnaar van Charo de Wijze-Garay. 31 januari 2019 Adri de Wijze en Kristien Vanhoutte Daniëlle en Maikel, Lissyen Elijah Peter en Delise Jacko de Wijze t Harri de Wijze en Melina de Wijze-Auerbach Jacob en Ayomi Onze dank gaat uit naar vrienden, buren, huisarts en kennissen die hem hebben ondersteund. Correspondentieadres: Fam. De Wijze p/a Adagio Uitvaartzorg Buitenhovelaan 1 4337 HJ Middelburg kracht COLOFON E-mail: fa milieberlchtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 25