Scoor de beste én voordeligste deals voor jouw geliefde! koopjedeal.nl) Bestel vandaag nog jouw dagaanbieding op www.koopjedeal.nl/krant Prachtige Vintage Vloerkleden Verschillende kleuren/maten beschikbaar Wolfgang Germany 18V Accuboormachine Incl. 84 accessoires Diervriendelijke Ultrasone Honden-, Katten-, Muizen- en Steenmarter Verjager Unieke Spiegelglas Waxinelichthouder met Oneindig Effect OÜ 1 miljoen tevreden klanten Klantenservice 7 dagen per week open Achteraf betalen =!p§i GRATIS verzending op alle dealsl Aanbiedingen van vandaag 4 februari WOLFGANG €99£9 v.a. slechts €34,99 €299,99 nu slechts €69,99 €79^9 vanaf slechts €19,99 €119,99 nu slechts €24,99 Alleen bij Koopjedeal.nl: Veilig achteraf betalen met QpberPoy* [jj] Altijd gratis retourneren WOLFGANG OCceww OC GERMANY PROFI-WERK26UGE Gemaakt van lekker zacht synthetisch wol; heerlijk warm aan de voeten Met vakmanschap geproduceerd, gaat levenslang mee Maakt iedere huiskamer helemaal compleet Fungeert als schroefmachine, boormachine en klopboormachine Inclusief uitgebreide accessoireset met o.a. diverse boren, schroeven en bithouder Onmisbaar voor de echte doe-het-zelver! Twee varianten beschikbaar: werkzaam op batterijen of op zonne-energie Verdrijft ook andere ongewenste dieren zoals ratten, muizen en vossen Voorkom schade aan je mooie tuin, auto en spullen Siert elk huis; ideaal voor de woonkamer of eetkamer Sfeerverlichting met oneindig spiegelende waxinelichtjes Maak indruk op familie en vrienden met dit designobject

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 12