'Meestal betaalt hij alles op tijd' GELD GELUK Edward en Femke hebben allebei een bedrijf. Over geld doen ze niet al te moeilijk, wel hebben ze een potje achter de hand. Femke Edward Beste koop Slechtste koop Femke: ,,Ik maak elke dag van 6.00 tot 12.00 uur schoon." Edward: „Kantoren, een sportschool, een restaurant. We houden allebei kan toor in ons appartement. Elders hebben we een afgrijselijk grote schuur, voor de opslag van spullen die we voor onze twee bedrijven hebben. Vooral voor mijn bedrijf heb ik veel ruimte nodig." Femke: ,,Ik heb personeel in dienst." Edward: ,,Per uur verdienen we aan hen 5 a 6 euro. Met stunten verdien ik 50 tot 70 euro per uur als stuntcoördinator is mijn honorarium hoger. Voor extra gevaarlijke stunts spreek ik soms een aparte fee af, zoals laatst toen ik me een metertje of twintig van een berg moest laten storten." Femke: ,,Edward heeft onder andere aan de film Redbad meegewerkt. Ik word weleens zenuwachtig van al die capriolen." Edward: ,,We zijn niet getrouwd. Zakelijk gezien is het handiger om te trouwen. Bovendien hou ik van je." Femke: ,,Ik ook van jou. Al geef ik niet zo om een huwelijk, na elf jaar wordt het wel eens tijd." Edward: ,,Als we dan toch trouwen, willen we ook een feestje." Femke: ,,Dat mag zo'n 5000 euro kosten." Gezamenlijk netto-inkomen 0 - €2000 €2000 - €3500 €3500 - €5000 €5000 of meer Femke Kerpershoek (40), eigenaar schoon maakbedrijf Edward van Tongeren (38), stuntman- en coördi nator bij Movie Stunts BV Femke en Edward wonen in een huurappartement in Leiden met (stief)dochter Manon (18) en zoon Tim (3). Femke: ,,Een witte leren loungestoel. Ik kocht hem tweedehands, voor 300 euro. Hij is zo mooi." Edward: „Playstation 4. Ook al speel ik maar twee keer per week spelletjes, ik vind het heel ontspan nen en ik kan er lekker op knallen." Femke: „Alle babykleer tjes in maat 50 en 56. Tim paste meteen al maat 62." Edward: ,,Een stuntmat voor 800 euro. Hij is te hard." TEKST EDITH ANDRIESSE FOTO JOOST HOVING Edward: ,,Geen gekkigheid. We houden allebei een rekening. Ik heb een bloed-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 94