Profiteer nu corendon nl crazy 8 DAGEN Grand Park Bodrum Grand Park Kemer Grand Park Lara Onze inkopers zijn weer Crazy geworden en hebben weer waanzinnige aanbiedingen voor je samengesteld Vertrek in april, mei juni IncL retourvlucht, transfer hotel Beperkt aantal stoelen beschikbaar dus OP=OP Ontvang nu bovenop deze Crazy Deals ook 11 A'JIWJ, WTTTÏÏHI BODRUM Ultra All Inclusive KEMER AU Inclusive ANTALYA All Inclusive - - Beoordeeld met een 8.3 ©0237510606 Turkije Aquapark met 4 glijbanen 200 meter van het privé zandstrand Entertainment voor jong en oud Zeer ruime kamers voor families Buffetrestaurant a-la-carterestaurant Gratis wifi in de openbare ruimtes kamers Beoordeeld met een 8.6 corendon Rust/g gelegen en direct aan het strand Meerdere zwembaden en glijbanen Buffetrestaurant en a-la-carterestaurant Een heerlijk Spa Center Grot/s wifi Gevarieerd dag- en avondprogramma Beoordeeld met ton 8.1 Direct aan het strand van Beldibi Zwembad met 2 glijbanen Miniclub voor de kinderen 2 buffetrestaurants 1 d-la-carterestaurant Badhanddoekenservice Gratis wifi Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en administratiekosten €25 per boeking. De extra crazykorting van €50 geldt per boeking, is nog niet in bovenstaande prijzen verwerkt en alleen geldig op corendon.nl of via ons Contact Center. Bekijk alle voorwaarden op corendon.nl/aktie. Druk- en zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 88