Y FAMILIEBERICHTEN 19 Leny Janse Leen Minderhoud Jctttny Vittv CjavtcDóUrt Leen Scherpenisse Cees Valentijn STEIJN DE VLIEGER Cornelis Job Traas Jruus £ouwerse-de Xoning zaterdag 2 februari 2019 Hartverwarmend was het medeleven, dat wij op zoveel manieren hebben ondervonden na het overlijden van onze moeder en oma hartelijk dank hiervoor. Kinderen en kleinkinderen Februari 2019 Wij danken iedereen voor de belangstelling en het medeleven in welke vorm dan ook, van u allen betoond tijdens haar ziekte en na haar overlijden van mijn allerliefste vrouwonze moeder en oma Patricia Vogel - Brussé Het heeft ons veel steun en troost gegeven. André Vogel kinderen en kleinkinderen Sas van Gent, februari 2019 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve, zorgzame moeder, onze zus schoonzus en tante Martina Adriana Wilhelmina Loof-van Hoeve Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Wim Loof familie van Hoeve familie Loof Terneuzen, februari 2019 De overweldigende belangstelling na het overlijden van onze lieve vader, opa en 'opa Leen' heeft ons heel erg goed gedaan. Wij willen iedereen hiervoor hartelijk bedanken. Kinderen en kleinkinderen Zoutelande, februari 2019 Uitvaartcentrum van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113 - 216815 www.uitvaart.vg Met deze woorden hebben wij afscheid genomen van onze broer, zwager en oom Wij danken u voor uw belangstelling na zijn overlijden. Kees en Mina, Ella, Heieen en Harry, Betsy en ziin neven en nichten. Gideon Sinke *14-01-1926 +30-11-2018 De vele steun die wij op allerlei manieren bij het afscheid van Gideon mochten ontvangen heeft ons diep geraakt, was hartverwarmend en tot grote steun. Hartelijk dank voor uw medeleven. Jannie Schouwenaar Anton Magda Connie &Tjaako Marjolein Walther Uw blijken van meeleven/ de hartelijke reacties en kaartjes die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man/ onze vader en opa hebben ons goed gedaan en willen wij u hartelijk voor danken. Baarland/ februari 1019 J annie Valentijn-Timmerman Kinderen en kleinkinderen UITVAARTZORG 0111 40 2000 COLOFON E-mail: fa milleberlchtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u Uitvaart Zorgcentra Zeeland Uitvaartcentrum Overtoom Groen UITVAARTCENTRUM OVERTOOM GROEN Telefoon (0118)413 417 www.overtoom-groen.nl inFo@uzzl.nl Voor de vele blijken van medeleven die wij van u ontvangen hebben, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en overgrootopa zeggen wij u hartelijk dank. A.J. Traas-Slabbekoom Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Kapelle, februari 2019 Soms zoek ik, soms geloof ik, soms hoop ik... en dan opeens zie ik haar in mensen om mij heen... De vele lieve en meelevende reacties, die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw en maatje zijn voor mij een zeer grote steun geweest. Hiervoor wil ik iedereen hartelijk danken! Namens allen die haar lief hebben, Ko Goes, februari 2019 OVERIGE BERICHTEN JJitvaartverzorgi na Lftida van Wingen 0113-639108 06-40484076 v S*, www.Iindavanwingen.nl YjfzpTgcatgmuc uitvaart met Zorg en Respect... in Zeeland PM Een laatste groet Alles is gezegd Alles is gedaan Rust in vrede. S chouwen-Duiveland Dag en nacht tot uw dienst ongeacht waar verzekerd. www.uitvaartdevlieger.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 47