J? 18 FAMILIEBERICHTEN Ad Wisse "N "N Go ï's David Reijnierse Maria Houterman-de Visser OVERLEDEN Je wilde nog zo graag Maar kon niet meer. Dat niet meer kunnen Deed je zo zeer Dankbaar dat hij niet meer langer hoeft te lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man, onze vader en opa Adriaan 28 juli 1932 t 31 januari 2019 Joke Wisse Luteijn Peter en Karin Anouk, Ricardo, Milan André en Miranda Lars, Niels Ronald Beanka en Marteijn Kaj, Jesper Onze dank gaat uit naar de artsen en het verplegend personeel van Ter Reede voor de goede zorgen. Vredehoflaan 270 4382 CJ Vlissingen De herdenkingsdienst wordt gehouden op woensdag 6 februari om 13.30 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Ad te nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren en te ontmoeten. Adrie Wisse Het is goed zo. Antonia Maria Zeeveld - Langemaire Tanny sinds 4 december 2014 weduwe van Christiaan Zeeveld in de gezegende leeftijd van bijna 92 jaar. (schoon) moeder van Piet en Leny oma van Sebastian en Robert Danny en Maaike Middelburg 31 januari 2019 De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. Astrid Hildegard Elisabeth Maria Lepping Diep bedroefd maar in alle rust hebben wij thuis afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, zus en oma Wilhelmina Cornelia Reinhoudt 25-10-1932-26-1-2019 t De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden op vrijdag 1 februari. Correspondentieadres De Meesterstraat 314384HE Vlissingen Dag jan Jannie Klap - van Belzen DANKBETUIGING Willem van Splunder In plaats van kaartjes. Het verdriet en gemis blijft, maar we zijn ontroerd door de overweldigende belangstelling die we hebben ont vangen na het overlijden van mijn zeer geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, oma en over-oma we hebben uw woorden, brieven en handdruk ervaren als een werkelijk medeleven. Onze oprechte dank. K. Houterman Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, februari 2019 zaterdag 2 februari 2019 PM Met verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer en zwager echtgenoot van Joke Wisse - Luteijn, in de leeftijd van 87 jaar. Wij wensen Joke, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. J. de Nooijer - Wisse J. Wisse - Filius R. Wisse - de Leeuw L. Bostelaar Vlissingen, 31 januari 2019 2 februari 1943 30 januari 2019 En ineens was het heel stil Met bewondering voor haar kracht geven wij u kennis van het overlijden van onze Astrid. Walter Lepping Lillian, Truus, Ans, Margriet, Siham, Mardou, Evelien, Marloes en Jozalinda Correspondentieadres: Vredehoflaan 726 - 4382 CK Vlissingen Op dinsdag 5 februari kunt u van 12.15 tot 12.45 uur afscheid nemen van Astrid in uitvaartcentrum De Voorzorg. Het adres is: Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Om 13.00 uur begint de bijeenkomst waarin we het leven van Astrid gedenken. Om 14.00 uur brengen we Astrid naar de begraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Daarna komen we weer bij elkaar in De Voorzorg. Veel dank aan de medewerkers van WVO zorg Ter Reede voor de liefdevolle zorg. Astrid was een kleurrijke persoon; daarom liever geen zwarte kleding. Dag lieve Astrid - Medewerkers en bewoners Vredehoflaan Verdrietig laten wij weten dat we afscheid hebben moeten nemen van in de leeftijd van 76 jaar. Peter en Ineke Braspenning 29 januari 2019 Correspondentieadres: Westerscheldestraat 143,4335 NE Middelburg Naar de wens van David heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Voor altijd uit het oog, maar voor altijd in ons hart. Lieve chauffeur van Zorgboerderij De Hosvazze. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Team en deelnemers van Zorgboerderij De Hosvazze Het is goed zo... Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame, lieve Ma en Oma in de leeftijd van 90 jaar. Ella Yvon en Arthur Vanessa en Bart, Niki Laura en Gladys, Leela Gerlinde en Ricardo Vlissingen, 31 januari 2019 Correspondentieadres: Beatrixlaan 131,4383XJ Vlissingen Jannie heeft haar lichaam nagelaten aan de medische wetenschap. Wij danken iedereen voor de belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Jeanne Martens Kinderenen Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, februari 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 46