30% 27% 12% Hoe prikkel jij je werkende leven? intermediair MEDIA CULTUUR 25 Heel Holland Bakt net als Wie is de Mol? opgenomen in mei, maar Boer Zoekt Vrouw kreeg vorig jaar voor rang. Omdat de boeren niet zo goed zijn in het halfjaar lang geheimhou den van een relatie, geloof ik. Ik had dus ineens vrij. Maar de beslissing om aan De Mol mee te doen, lag bij mijn vrouw. Zij moest ineens vieren halve week het bedrijf runnen. Als ze 'nee' had gezegd, was het feest niet doorgegaan.'' Vorig jaar verliet Jean-Marc van Tol halverwege het spel, omdat hij er horendol van werd. ,,Ik heb het echt onderschat", zei hij destijds. Hoe hebt u opnames beleefd? ,,Je krijgt niet voor niets vooraf een psychologische test. Ik kon er goed tegen. Maar je doet geen oog dicht. Althans, je slaapt wel wat, want het sloopt je. Maar je zit altijd te malen in je hoofd. Zelfs nu het afgelopen is, denk ik er nóg aan. Wat me vooral opviel, was hoe goed dat spel in el kaar zit. En zoals je vorige week kon zien, verkasten we naar een andere locatie. Wordt er gewoon even een compleet vliegtuig afgehuurd, hè?! Zo'n giga-productie is dat dus.'' ,,Als ik ergens voor ga, ga ik er 100 procent voor. Dus in dat opzicht ben ik echt mezelf. Ik heb geen zin in el lebogenwerk, maar je moet jezelf bij een wedstrijd nooit afvragen: 'had ik maar.Had ik maar die joker gejat bijvoorbeeld.'' Zanger Nielson stal vorige week zo'n Joker uit de tas van opponent Evelien de Bruijn, die vervolgens huilend het spel verliet. 'Molloten' voeren al dagen de discussie of dat ethisch gezien wel kan. Zou u hetzelfde hebben gedaan? ,,Waarom zou ik? Die joker verdien ik zelf wel, haha. Hoewel..onderschat me niet. Een spel moet gewonnen worden. Dus of je mag jatten? Als je de kans krijgt, natuurlijk! Je hoeft echt niet zo braaf te doen, dat vind ik echt.'' Vind een nieuwe uitdaging, verdien meer geld oF volg een opleiding. Maak jouw keuze. Prikkel je werkende leven. Investeer. Ga naar intermediair.nl. zaterdag 2 februari 2019 GO Robèrt van Beckho ven is dit weekend waarschijnlijk de meestbekeken man van Nederland. FOTO OMROEP MAX Met Sinan Can in Wie is de Mol? foto avrotros êi-Jl Met bakker Hanneke in Heel Holland Bakt. foto omroep max Kijk op de site bij /video hoe ministers Hugo de Jonge en Ank Bijleveld de twee finalisten - werkend in de zorg en bij Defensie - succes wensen. Zien we daar een andere Robèrt van Beckhoven? zoekt uitdaging door van baan te veranderen wil meer verdienen volgt binnen een jaar een opleiding of training

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 25