FAMILIEBERICHTEN 19 Rita Winne - Dierick Truus de Rocker - Hamelink Voor de belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden en bij het afscheid van mijn lieve vrouw, moeder en schoonmoeder en oma Truus Willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons veel steun gegeven. Maurice de Rocker Jean en Jeanine Kleinkinderen en achterkleinkinderen IJzendijke, februari 2019 Wij danken iedereen voor de belangstelling en het medeleven in welke vorm dan ook, van u allen betoond tijdens haar ziekte en na haar overlijden van mijn allerliefste vrouwonze moeder en oma Patricia Vogel - Brussé Het heeft ons veel steun en troost gegeven. André Vogel kinderen en kleinkinderen Sas van Gent, februari 2019 Hartelijke dank voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, bezorgde oma en oud oma. Eddy en Ginette, Ronny en Corrie, Bianca en Leen, Kleinkinderen en achterkleinkinderen. Sas van Gent, januari 2019 Gideon Sinke *14-01-1926 +30-11-2018 De vele steun die wij op allerlei manieren bij het afscheid van Gideon mochten ontvangen heeft ons diep geraakt, was hartverwarmend en tot grote steun. Hartelijk dank voor uw medeleven. Jannie Schouwenaar Anton Magda Connie &Tjaako Marjolein Walther Martina Adriana Wilhelmina Loof-van Hoeve Voor uw belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder en oma Maria Mangnus-van de Vijver zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en familie Hulst, februari 2019 zaterdag 2 februari 2019 ZV Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve, zorgzame moeder, onze zus schoonzus en tante Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Wim Loof familie van Hoeve familie Loof Terneuzen, februari 2019 COLOFON E-mail: fa milleberlchtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 144