.V V 18 FAMILIEBERICHTEN Klaas Veldman A A Ineke den Besten-Goossen Leen Scherpenisse Philomena Anna van de Voorde Annie Pieter Simon van der Hooft Piet MflrtLi/vg R^ttler-T^êltour zaterdag 2 februari 2019 OVERLEDEN "In Uw hand o Heer ligt onze levensweg" Vredig, in vertrouwen op God en na het ontvangen van de zegen is rustig ingeslapen onze lieve pa, pake en oerpake weduwnaar van Mieke Flink Onderscheiden met de Eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau in goud. Drager van het Ereteken voor Orde en Vrede met de gespen 1947-1948-1949 21 april 1925 t 30 januari 2019 Terneuzen: Terneuzen: Castricum: Puttershoek: Amsterdam: Terneuzen: Kees en Elian Otto en pleegkinderen Ita en Arjaan Abdon Renske en Bart Rozalie, Marie-Belle Elmer en Sarah Aalko en Gemma Roel en Laureen Koen en Mireille Sjouke en Ria Mark Bianca en Lennert Linda Simon en Tineke Sarah Jochem Thea en Jack Anne en Jordy V Eva en Elio Sophia Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van Bachten Dieke voor de liefdevolle verzorging van onze pa. Correspondentie naar: Familie Veldman Axelsestraat 251,4537 AW Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 4 februari van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen. De uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 8 februari om 12.30 uur in de aula van Begraafplaats Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 11.45 tot 12.20 uur gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Aansluitend aan de plechtigheid zal omstreeks 13.30 uur de bijzetting plaatsvinden op de begraafplaats van Terneuzen. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van bovengenoemde begraafplaats. Indien ugeen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Rust zacht lieve Pake en oerpake Kleinkinderen Abdon, Renske, Elmer, Saskia, Bas, Roel, Mark, Anne, Koen, Bianca, Eva, Otto, Linda, Sarah, Jochem Achterkleinkinderen Rozalie, Marie-Belle, Sophia, 07 Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Onverwachts, overleed zacht en kalm onze tante Zij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Marjo en Paul Marga en Theo en kinderen Hulst, 31 januari 2019 Correspondentieadres: Lorkenlaan 7,2390 Malle(B) De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 6 februari om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Oude dromer, met je vele levens Al zoekend wees je ons de weg je raakte, liet lachen, je zag en je zong Je verhaal nooit af maar wel ten einde... Vredig is van ons heengegaan onze lieve pa, opa, broer en oom Terneuzen, 1 september 1930 t Oostburg, 30 januari 2019 Eede: Daniël t Jeroen Erinke en Quentin Terneuzen: Annie en Albert Elvira en Steven, V Kenny en Joyce, Luca, Farah Vlissingen: JeanetenNico Daphne Roy en Richella, jaimy, Nikita Amsterdam: Nathan en Hester Elin Rinde Oostburg: Judith en Cornelis Darren Zohra Quinten Amy Hulst: Simon Anja Jacqueline Noordwal 28,4501JV Oostburg U kunt afscheid nemen van hem op z'n kamer in de Stelle, Veerhoeklaan 7 in Oostburg op zaterdag 2 februari van 15.00 tot 16.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 5 februari om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kimt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van 'de Stelle', afdeling Klaverblad, voor htm goede en liefdevolle verzorging. DANKBETUIGING Wij danken iedereen voor de belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van Willem van Splunder De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Jeanne Martens Kinderen en Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, februari 2019 M Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, lieve woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve ma en oma De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid doet ons goed en vergroot de moed om verder te gaan. Kees den Besten Kinderen en kleinkinderen Wij danken u voor uw belangstelling na zijn overlijden. Met deze woorden hebben wij afscheid genomen van onze broer, zwager en oom Kees en Mina, Ella, Heieen en Harry, Betsy en zijn neven en nichten. Een laatste groet Alles is gezegd Alles is gedaan Rust in vrede. Na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve mamon en ammie werd haar zorgzaamheid en de warmte die zij als mens uitstraalde, nog eens overduidelijk tijdens de uitvaartdienst. Overweldigend waren alle persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven. Dank aan allen die op enigerlei wijze bij ons betrokken zijn geweest. Voor ons betekende dit een grote steun. Auk Rottier, Kinderen en kleinkinderen ZV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 143