Hf r r I f li FAMILIEBERICHTEN 15 Dennis Feijtel JdeCena <ECisa6etli Jeremiasse - van der<Endt Martijn van der Linde Aleida Hondius Leidy OVERLEDEN Cor Heijboer Hans de Jonge Johannes (Hans) de Jonge DANKBETUIGING Rinus Marinisse IN MEMORIAM Het afscheid is definitief, maar de herinnering is onuitwisbaar. Nu vol ongeloof en verdriet, maar de mooie herinneringen zullen voor altijd blijven! Speciaal in wie hij was, zullen we hem missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Marleen, Milan en familie. Rowdy, Sven, Tommy, Michel Gerlinde, Pieter Suzanne, Steven Sofïe, Mats Melanie, Bas Tineke, Nathan Charlotte. Dennis Feijtel -Johannes - Yerseke 4-11-1948 Waar je ook bent, ik zal het niet weten, niet in tijd en afstand te meten. Ik heb je bij me, diep in mij, daarom ben je zo dichtbij. Woorden schieten te kort en tranen overheersen. Na een kort ziekbed is overleden, onze Martijn. Wij hebben mijn lieve vriend, onze zoon en broer in liefde laten gaan in liefde verbonden met Ania Wloszek Hij overleed in de leeftijd van 42 jaar. Ania Wloszek Rien van der Linde en Elly van der Sanden Ineke Rombout-Elen en Joop Rombout Monique van der Linde en Wouter Lokker kinderen 28 januari 2019 Correspondentieadres: Sterappelstraat 21,4421LE Kapelle Het afscheid van Martijn zal in besloten kring plaatsvinden. juffrouw Hondius Schoonhoven, 28 augustus 1924 f Zierikzee, 9 januari 2019 Op deze wijze willen wij, de familie van Leidy Hondius, iedereen bedanken die zijn of haar deelneming heeft getoond bij haar overlijden. Er kwamen veel hartverwarmende reacties en het doet ons goed te weten dat "Juffrouw Hondius" op velen een onuitwisbare indruk heeft gemaakt. Februari 2019 1 Rik Minnaar 1 vrijdag 1 februari 2019 Geschokt hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van oud-leerling en vader van Milan uit groep 1 Onze gedachten en medeleven zijn bij Marleen, Milan en verdere familie. We wensen jullie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Team, leerlingen, medezeggenschapsraad en ouderraad o.b.s. de Meerpaal Bruinisse Bedroefd vernamen wij dat op 93-jarige leeftijd is overleden ons erelid Cor heeft zich in haar leven op allerlei manieren enorm ingezet voor onze vereniging, is vele jaren bestuurslid geweest, maar onze meeste (oud-) leden zullen zich Cor toch voornamelijk herinneren als de 'mevrouw van de pakjes', door de turn- en verenigingskleding die zij decennia lang voor ons heeft verzorgd en verkocht. Wij wensen haar familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur Vlissingse Turn Vereniging Met verdriet en pijn in ons hart, laten wij u weten, dat van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze behulpzame pa en trotse opa Kapelle 30-1-2019 Kapelle Ria de Jonge - Sonneveld Wemeldinge Michelle en Albert Meiresonne Lars, Laura Goes Arno en Jantine de Jonge Joep, Sjors Hillewerfweg 4 4421 PH Kapelle De crematie zal naar wens van Hans in besloten kring plaatsvinden. Ruwe stormen mogen woeden alles om mij heen zij nacht God, mijn God zal mij behoeden God houdt voor mijn heil de wacht gezang 445:3 Op 30 januari 2019 is op 98-jarige leeftijd overleden onze moeder, oma en overoma echtgenote van Pieter Jeremiasse, overleden 6-6-2007 Rilland 11-6-1920 Krabbendijke 30-1-2019 Dies Jeremiasse Ina Gijzel - Jeremiasse Albert Gijzel in herinnering Anoeska Gijzel Silvano Gijzel Madelief Correspondentieadres: Adriaan Butijnweg 73 4411 BW Rilland De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op maandag 4 februari om 13.00 uur in de zaal van kerkgebouw 'De Levensbron', Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Bedroefd nemen we afscheid van onze lieve broer, zwager en oom Zoon van: Jan de Jonge en Gretha Scheele t Broer en zwager van: Lenie en Adrie de Jonge - de Jonge Nelly en Cees Slabbekoorn - de Jonge Marianne en Bas Goetheer - de Jonge Neven en nichten Langs deze weg betuigen wij onze oprechte dank voor de warme belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens zijn kortstondige ziekte en na het overlijden van mijn vriend, onze lieve vader, schoonvader en opa In hem verloren wij een warm en sociaal bewogen mens. Ons verdriet is en blijft groot maar het heeft ons bijzonder gesterkt dat velen hem dierbaar waren en dat u zich zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Ursula, kinderen en kleinkinderen André en Elly Gert Jan en Eveline Daphne en Bas Rick Marcel Oost-Souburg, februari 2019 1 februari 2009 1 februari 2019 "Nobody said it is easy" In alles is de liefde voor jou Papa en Mama Ton en Yvonne, Juul Joost en Anne-Karlijn COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43