JD Maria Isabella Johanna Andriessen-Arens FAMILIEBERICHTEN 13 OVERLEDEN -Mimy- echtgenote van Karei Andriessen Marinus Oostdijk Loek V3n Gigch Loek van Gigch Loek van Gigch Josephus Jacobus de Rooij Jos COLOFON Familieberichten Strooi uit mijn as voor alle winden, opdat wat eens mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde, naar wolk en zee en zich daarmee verbinden. Na een kort en heftig ziekbed is van de pijn verlost mijn lieve, zorgzame vrouw, onze betrokken moeder, schoonmoeder en trotse oma geboren Rotterdam, overleden Rotterdam, 18 januari 1939 28 januari2019 Oost-Souburg: Karei Oost-Souburg: Peter en Anja Tommie Marieke Middelburg: Carlo Onze dank gaat uit naar iedereen die zich ingezet heeft voor de liefdevolle zorg aan mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma. In het bijzonder naar het personeel van het Erasmus MC te Rotterdam. Correspondentieadres: Blom en De Ridder Uitvaartverzorging T.a.v. familie Andriessen Wittezeestraat 8 4388 GG Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 31 januari van 19.30 tot 20.30 uur in Het Walchers Uitvaartcentrum aan de Logistiekweg 7 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 2 februari om 12.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren van de familie in de koffiekamer van het crematorium. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Loek was al vele jaren voorzitter van onze adviesraad Sociale Zaken. Hij was maatschappelijk betrokken en een fijn persoon om mee samen te werken. Loek was in staat om de individuele leden van de adviesraad te verbinden en de algemene gevoelens vanuit de samenleving scherp te formuleren. Zijn enthousiasme, humor en vastberadenheid zullen we missen. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Bestuur en medewerkers van de gemeente Sluis, mr. M.M.D. Vermue, burgemeester mr. P.T.G. Claeijs, raadsgriifier gemeentesLui s S.I. de Kievit-Minnaert, gemeentesecretaris Er is niets dat voorgoed verdwijnt Als men de herinnering bewaart Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zeer zorgzame vrouw, moeder en oma Catharina Johanna Stoel-Padmos ~Rina~ 12 juni 1937 f 26 januari 2019 Yerseke: Leendert Stoel Wemeldinge: Jan Marion Wemeldinge: Leo Anita Lars Nadia Sjors Ten Houtenstraat 24 4401 KT Yerseke Omringd door haar dierbaren hebben wij in stilte afscheid van haar genomen. Graag willen wij de betrokken medewerkers van het ADRZ, het team van Allévo en dr. Janssens, dr. Geuze en dr. Mak bedanken voor de liefdevolle zorg. Wim Claerhoudt woensdag 30 januari 2019 En alle vogels van de zee Vliegen langzaam met je mee Witte reiger, pelikaan De Schelde wordt nu de Jordaan Broeder Dieleman - Zilverspa Na een lang, rijk leven is op zondag 27 januari 2019 van ons heengegaan onze dierbare vader, oom en wijze vriend in de leeftijd van 84 jaar. Andrea Oostdijk Klaas Steur Karei Steur Els de Geest Jenny Kramer Alice Verheij 28 januari 2019 Diamant 28 4337MD Middelburg Donderdag 31 januari zal erom 14.00 uur voor vrienden en belangstellenden een afscheidsdienst worden gehouden in de Jacobuskerk, Korte Reke te Renesse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Renesse omstreeks 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de koorruimte van de Jacobuskerk. Achter elke traan van verf Het schuilt een glimlach van herinneringen Met verslagen beid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze voorzitter Wij wensen Lucy en familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Adviesraad Sociale Zaken gemeente Sluis Bij ieder afscheid wordt een herinnering geboren Bedroefd nemen wij afscheid van levenspartner van Lucy D'Hoore Sluis: Tonny en Elly D'Hoore-Kavelaars Breda; Nadine D'Hoore Familie D'Hoore Familie Modde Familie Kavelaars Met veel verdriet in mijn hart moet ik afscheid nemen van mijn allerliefste vriend in de leeftijd van 70 jaar. Correspondentie: Monique Vercruysse Zuidzandsestraat 59 4501 AM Oostburg Oostburg, 29-01 -2019 De crematie zal in besloten kring plaats vinden. Enige en algemene kennisgeving Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Sterk was hij in zijn strijd tegen zijn ziekte. Groot was zijn liefde voor zijn dierbaren. Nu is hij in alle rust van ons heengegaan mijn lieve vader, onze lieve broer en oom Middelburg, Goes, 8 mei 1955 28 januari 2019 Jocelyn en Mare Jack en Marijke Wilma en John Tristan, Evy neven en nichten Albert Joachimikade 10 A 4461 BG Goes Donderdag 31 januari van 19.00 uur tot 20.00 uur kunt u afscheid van Jos nemen bij Monuta Goes, Scotweg 1 te Goes. Vrijdag 1 februari om 10.00 uur willen wij samen met u zijn leven herdenken in het "Vlinderhuis" Geldeloozepad 20 te Goes, waarna hij aansluitend begraven zal worden op de Algemene Begraaf plaats. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het "Vlinderhuis". SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/ËAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 65