S 12 FAMILIEBERICHTEN N Josephus Jacobus de Rooij Jos Corrie Heijboer-van Zanten Marinus Oostdijk woensdag 30 januari 2019 En dat is wat we altijd zullen doen.. Jos de Rooij Addie Waal William Nijkamp PM Enige en algemene kennisgeving Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Sterk was hij in zijn strijd tegen zijn ziekte. Groot was zijn liefde voor zijn dierbaren. Nu is hij in alle rust van ons heengegaan mijn lieve vader, onze lieve broer en oom Middelburg, Goes, 8 mei 1955 28 januari 2019 Jocelyn en Mare Jack en Marijke Wilma en John Tristan, Evy neven en nichten Albert Joachimikade 10 A 4461 BG Goes Donderdag 31 januari van 19.00 uur tot 20.00 uur kunt u afscheid van Jos nemen bij Monuta Goes, Scotweg 1 te Goes. Vrijdag 1 februari om 10.00 uur willen wij samen met u zijn leven herdenken in het "Vlinderhuis" Geldeloozepad 20 te Goes, waarna hij aansluitend begraven zal worden op de Algemene Begraaf plaats. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het "Vlinderhuis". Show must go on... Jij blijft onze radiovriend Collega's/vrienden Streekomroep de Bevelanden Lieve Jos, Langzaam werd je wereld kleiner en je mogelijkheden minder. Je levenswil bleef, het leven echter niet. Wij zijn je dankbaar voor hetgeen je voor ons gedaan en betekend hebt. Voor altijd blijf je in onze herinnering. Rust zacht. Wij wensen de familie van Jos, vrienden en kennissen sterkte toe. Bestuur Stichting Streekomroep de Bevelanden; Marcel, Peter, Wolter, Dick, André en John We denken aan de lieve woordjes en vrolijke aanwezigheid van onze markante collega Wat zullen we haar missen! Collega's en Team WLB hof van Thee&Leut, Vlissingen Ze hield van alles wat leefde Humoristisch Goudeerlijk Ongeduldig Zorgzaam Opgewekt Durfal Wat hield je veel van ons en wat houden we veel van jou! Sint Maartensdijk, 19 mei 1925 Vlissingen, 27 januari 2019 sinds 23 juli 2018 weduwe van Wil Heijboer Mam, oma we gaan je verschrikkelijk missen maar denken aan je terug met mooie, liefdevolle herinneringen! Cobi en Patrick Derek en Kim, Sten, Isha, Tyge Nena Carin -in liefdevolle herinnering Correspondentieadres: C. Dewitte, Steenen Beer 7, 4381 HA Vlissingen Wij nemen afscheid van haar op vrijdag 1 februari om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend ontmoeten wij elkaar voor een informeel samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. U bent van harte welkom. Wij willen Myra, Ellen, Yvonne, Anneües, Wijnie, Esther, Stefan en alle andere medewerkers van Vondellaan, woning 13, Ter Reede bedanken voor jullie liefdevolle verzorging, inzet, geduld en aandacht! How I wish, how I wish you were here 03-01-1973 28-01-2019 Miranda, Nick Wesley en Babs Margreet en George Dave en Maijolein Marga en Peter Addie en Larry Michiel Waarom, zullen we nooit horen Waak over ons V See you in the next one Donderdag 31 januari kunnen jullie tussen 19.00 en 20.00 uur afscheid nemen van Wil in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Vrijdag 1 februari is er in het crematorium in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, een afscheidsbijeenkomst. De bijeenkomst begint om 18.00 uur. Daarna spreken we elkaar in de koffieruimte van het crematorium. Vanaf 20.00 uur ben je welkom in café Centraal. Café Centraal - Badhuisstraat 72 - 4381 LV Vlissingen En alle vogels van de zee Vliegen langzaam met je mee Witte reiger, pelikaan De Schelde wordt nu de Jordaan Broeder Dieleman - Zilverspa Na een lang, rijk leven is op zondag Tl januari 2019 van ons heengegaan onze dierbare vader, oom en wijze vriend in de leeftijd van 84 jaar. Andrea Oostdijk Klaas Steur Karei Steur Els de Geest Jenny Kramer Alice Verheij 28 januari 2019 Diamant 28 4337MD Middelburg Donderdag 31 januari zal erom 14.00 uur voor vrienden en belangstellenden een afscheidsdienst worden gehouden in de Jacobuskerk, Korte Reke te Renesse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Renesse omstreeks 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de koorruimte van de Jacobuskerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44