FAMILIEBERICHTEN 11 Maria Isabella Johanna Andriessen-Arens Bianca Dijke Anna Hoogstrate - Constant Anna Hoogstrate - Constant Anna Hoogstrate - Constant OVERLEDEN -Mimy- Erika Grim - Ronken woensdag 30 januari 2019 Strooi uit mijn as voor alle winden, opdat wat eens mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde, naar wolk en zee en zich daarmee verbinden. Na een kort en heftig ziekbed is van de pijn verlost mijn lieve, zorgzame vrouw, onze betrokken moeder, schoonmoeder en trotse oma echtgenote van Karei Andriessen geboren Rotterdam, overleden Rotterdam, 18 januari 1939 28 januari 2019 Oost-Souburg: Karei Oost-Souburg: Peter en Anja Tommie Marieke Middelburg: Carlo Onze dank gaat uit naar iedereen die zich ingezet heeft voor de liefdevolle zorg aan mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma. In het bijzonder naar het personeel van het Erasmus MC te Rotterdam. Correspondentieadres: Blom en De Ridder Uitvaartverzorging T.a.v. familie Andriessen Wittezeestraat 8 4388 GG Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 31 januari van 19.30 tot 20.30 uur in Het Walchers Uitvaartcentrum aan de Logistiekweg 7 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 2 februari om 12.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren van de familie in de koffiekamer van het crematorium. Geschokt en bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Sip Beth Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn kinderen en naaste familieleden. Raad van Toezicht, directie en medewerkers ZBI Planbureau en Bibliotheek van Zeeland Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van oud-bestuurslid Jilles Buitelaar Jilles Buitelaar was langdurig verbonden aan onze school. Eerst als leerling en later als bestuurslid in de periode 1986-2006. We bedanken hem voor zijn grote toewijding en inzet voor Nimeto Utrecht. We wensen zijn dierbaren veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Personeel en College van Bestuur Nimeto Utrecht Bedroefd, maar met grote bewondering voor haar moed en kracht hebben we afscheid genomen van Graauw, 3 mei 1942 Goes, 28 januari 2019 Echtgenote van Wim Grim Genietend van het gezellige samenzijn met elkaar, denken we aan je. Goes Wim DeMeern IngridenRené Kerkwerve Astrid en Johan Joost en Delya Ruben Eline Tommie Correspondentieadres: Plataanstraat 5,4462 TW Goes De herdenkingsdienst vindt plaats op vrijdag 1 februari om 15:30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Aansluitend, vanaf ca. 16:30 uur, is er gelegenheid tof condoleren. T'jf j öe "S- 1 Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Wij zijn dankbaar dat haar veel pijn en een lange lijdensweg bespaard zijn gebleven. Na een leven dat altijd in het teken stond van werken en zorgen, is rustig en vredig ingeslapen mijn lieve schat, onze moeder, schoonmoeder, dochter en schoondochter echtgenote van Eric Dijke Zij overleed in de leeftijd van 50 jaar. Eric Max» Kimberley en Janot Kelly en Redouan Joop en Joke Floor en Sannie 23 januari 2019 Jozef Israelslaan 38,4382 VM Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wim Schot oud-collega mosselkweker (ZZ8) en vader en grootvader van onze vennoten Jaap en Joachim Wij wensen Ineke en de familie sterkte toe Beheermij. W.K. Schot - Zierikzee B.V. ZZ4, ZZ7, ZZ9, ZZ10, ZZ15, ZZ18 Neeltje Jans Mosselen Proef Zeeland Verdrietig, maar ook dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat voor ons geheel onverwacht is overleden mijn lieve zorgzame moeder en onze trotse oma weduwe van Adriaan Isaac Johannis Hoogstrate in de leeftijd van 82 jaar. Ronald Emma Julia in herinnering Femke Goes, 28 januari 2019 Correspondentieadres: Boomdijk3,4417BG Hansweert Donderdag 31 januari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gavenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden maandag 4 februari om 12.00 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Wanneer u deze wenst bij te wonen, nodigen wij u uit om 11.50 uur aanwezig te zijn. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Na een periode van afnemende krachten is nog onverwachts van ons weggenomen mijn zwager, onze oom Jan Hendrik Visser echtgenoot van Adriana Susanna Imanse Goes G.P. Poortvliet - Imanse Kamperland Henk en Joke Goes Coby en Henk Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzus weduwe van Adrie Hoogstrate Hans Hoogstrate f Jo Hoogstrate - Neels Jaap Hoogstrate Aria Hoogstrate - Walrave f Sjaan Joosse - de Jonge Gideon Hoogstrate Henny Hoogstrate - Huige f Jozien van der Kerk - Hoogstrate Roy van der Kerk Bram Hoogstrate Addie Hoogstrate - Cok Neven en nichten Verdrietig, maar met mooie herinneringen, hebben wij afscheid genomen van mijn zus en onze tante Wim Constant Hannie Constant - van Zweeden f Cobi Krijger - Constant Kees Krijger f Arjan en Ilona, Nikki, Fleur Corinne en Bart, Sem, Kim, Lisa

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43